Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Czwartek, 30 maja. Imieniny: Ferdynanda, Gryzeldy, Zyndrama
31/12/2023 - 08:40

10 powodów, dla których najczęściej dostawaliśmy mandaty w 2023 roku

Zbyt szybka jazda to jeden z wielu powodów, za który karani mandatami byli kierowcy podróżujący przez Sądecczyznę. W pierwszej dziesiątce zestawienia mamy również m.in. brak zapiętych pasów. Jak wygląda całość Zobaczcie sami.

Wykroczenia w Nowym Sączu

2023 rok zbliża się do końca. Jak zawsze jest to czas na podsumowania i przygotowywanie różnego rodzaju statystyk. Kierowcy są szczególnie zainteresowani danymi dotyczącymi mandatów za różnego rodzaju wykroczenia drogowe.

Niedawno informowaliśmy, że bardzo dużo zostało ich wystawionych osobom, które wjechały na rondo Solidarności w Nowym Saczu, gdy świeciło się czerwone światło. Od września było takich przypadków prawie 4,5 tysiąca. Więcej o sprawie pisaliśmy TUTAJ.

10 powodów, dla których najczęściej dostawaliśmy mandaty w 2023 roku

Jak jednak wygląda zestawienie dziesięciu najczęściej popełnianych wykroczeń na drogach Nowego Sącza i powiatu nowosądeckiego? Zapytaliśmy o to policję. Dane obejmują okres od 1 stycznia do 13 grudnia 2023 roku.

Oczywiście, jak można było przypuszczać najwięcej mandatów zostało wystawionych za przekroczenie dopuszczalnej prędkości. Nie brakuje jednak także przypadków niestosowania się do zakazu postoju, braku zapiętych pasów czy wyprzedzania na linii podwójnie ciągłej. Przepisy złamało mnóstwo kierowców. ([email protected], fot.: RG)

Aby zobaczyć zestawienie 10 powodów, dla których najczęściej dostawaliśmy mandaty w 2023 roku przejdź na następną stronęDziękujemy za przesłanie błędu