Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Czwartek, 13 czerwca. Imieniny: Antoniego, Gracji, Lucjana
30/07/2020 - 11:45

Jak doszło do kraksy na rondzie Solidarności? Mamy nagranie z wypadku [WIDEO]

Nie ma chyba miesiąca, aby na rondzie Solidarności w Nowym Sączu nie doszło do kraksy. W środę (29 lipca) w tym miejscu znów zderzyły się dwa samochody. Autami podróżowało w sumie sześć osób, w tym troje dzieci. Jedno z nich trafiło do szpitala.
Niemal co kilka tygodni na rondzie Solidarności w Nowym Sączu dochodzi do kraksy, a wszystko przez kierowców, którym się bardzo śpieszy i nie zwracając uwagi na sygnalizację świetlną, wymuszają pierwszeństwo. Podobnie było i tym razem.

- Kobieta kierująca samochodem marki Citroen nie zastosowała się do sygnalizacji świetlnej i nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu, doprowadzając do zderzenia z kierującą pojazdem marki Suzuki – poinformowała naszą redakcję oficer dyżurna sądeckiej policji.

Autami podróżowało łącznie sześć osób, w tym troje dzieci. Wszyscy zostali przebadani przez ratowników medycznych. Jedno dziecko zostało zabrane do szpitala na badania.

Przez kilkadziesiąt minut na rondzie Solidarności, na którym doszło do kraksy, były utrudnienia w ruchu.

Zobacz też Groźny wypadek na rondzie Solidarności. Ranne dziecko [ZDJĘCIA]

Całe zdarzenie zostało nagrane kamerą samochodową przez naszego czytelnika, który akurat tamtędy przejeżdżał. Na filmie widać, jak Citroen przejeżdża przez rondo na czerwonym świetle i już po kilku sekundach uderza w niego rozpędzone Suzuki. Oba pojazdy zostały dość poważnie uszkodzone. Osoby, które podróżowały tymi autami miały sporo szczęścia, że nikomu nic poważnego się nie stało.

RG [email protected] Fot. R. Gajewski, Film Czytelnik

Groźny wypadek na rondzie Solidarności. Ranne dziecko
Który to już raz na rondzie Solidarności w Nowym Sączu dochodzi do kraksy. Dzisiaj znów zderzyły się tam dwa samochody. W tym miejscu kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami.


Dziękujemy za przesłanie błędu