Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Wtorek, 18 czerwca. Imieniny: Elżbiety, Marka, Pauli
21/05/2024 - 13:45

Pacjenci zdecydowali – to ich pani doktor. Jestem totalnie zaskoczona - mówi Anna Wieczorek-Szostak

Anna Wieczorek-Szostak jest lekarzem medycyny rodzinnej. To tegoroczna zwyciężczyni VIII Plebiscytu Medycznego w kategorii „Sądecki Lekarz/Lekarka 2024”. To ją zgłosili i wybrali pacjenci – czytelnicy portalu „Sądeczanin”.

Pani doktor pracuje w Centrum Medycznym „Medikor” w Nowym Sączu oraz w Gródku n. Dunajcem. Jako laureatka w tej kategorii plebiscytu otrzymała pamiątkową statuetkę oraz dyplom, jak również symboliczny czek pieniężny na promocję w portalu „Sądeczanin.info” i miesięczniku „Sądeczanin”. Nie obeszło się oczywiście bez pięknych kwiatów.

Jak to jest zostać laureatką takiego prestiżowego plebiscytu?

- Jeszcze nie dowierzam. Jeszcze to do mnie nie dociera – powiedziała „Sądeczaninowi” lek. med. Anna Wieczorek-Szostak, zwyciężczyni tegorocznego VIII Plebiscytu Medycznego w kategorii „Sądecki Lekarz/Lekarka 2024” – Jestem totalnie zaskoczona, nie ukrywam bardzo mile. Wspaniałe uczucie. Jest to też ogromny dług i jednocześnie zobowiązanie w stosunku do pacjentów. To koło napędowe do jeszcze intensywniejszej pracy.

Jak zaznaczyła laureatka tegorocznego plebiscytu jest to również ogromny bagaż zaufania, którym obdarzyli ją pacjenci, a więc ci, dla których wybrała ten bardzo trudny, ale jakże piękny zawód.

Cała rozmowa z lek. med. Anną Wieczorek-Szostak już w czerwcowym miesięczniku „Sądeczanin”.

([email protected], fot. IM), © Materiał chroniony prawem autorskim.Dziękujemy za przesłanie błędu