Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Wtorek, 25 stycznia. Imieniny: Miłosza, Pawła, Tatiany
Fot. arch. Sądeczanin.info
To już dziesięć lat. Wtedy na łamach Sądeczanina został ogłoszony konkurs literacki o Nagrodę im. ks. prof. Bolesława Kumora. Jego inicjatorką jest Mariola Berdychowska, zarazem przewodnicząca konkursowej kapituły. Coraz liczniejsze grono laureatów tego prestiżowego konkursu co roku powiększa się o kolejne dwie osoby.
11/01/2022
Czekamy na zgłoszenia! Rusza X Konkurs o Nagrodę im. ks. prof. Bolesława Kumora
Wkroczyliśmy w nowy 2022 rok, a więc ogłaszamy i rozpoczynamy następną edycję prestiżowego konkursu literackiego o Nagrodę im. ks. prof. Bolesława Kumora. Będzie to edycja wyjątkowa – jubileuszowa. Dziesiąta.
04/01/2022
Fot. Daniel Szlag
Profesor Julian Dybiec, wybitny uczony, badacz, historyk, syn Ziemi Łąckiej dołączył do grona wybitnych osobowości, które są laureatami Konkursu literackiego o Nagrodę im. ks. prof. Bolesława Kumora. Właśnie podsumowaliśmy dziewiątą edycję tego prestiżowego konkursu, a prof. Julian Dybiec został uhonorowany w kategorii „Sądecki Autor”.
20/09/2021
Najczęściej Czytane ________________________________________________________________________________________________________________________________________________
table-fundacja