Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 25 października. Imieniny: Ingi, Maurycego, Sambora
Fot. Daniel Szlag
Profesor Julian Dybiec, wybitny uczony, badacz, historyk, syn Ziemi Łąckiej dołączył do grona wybitnych osobowości, które są laureatami Konkursu literackiego o Nagrodę im. ks. prof. Bolesława Kumora. Właśnie podsumowaliśmy dziewiątą edycję tego prestiżowego konkursu, a prof. Julian Dybiec został uhonorowany w kategorii „Sądecki Autor”.
20/09/2021
Fot. Daniel Szlag
Podczas uroczystej Gali IX Konkursu o Nagrodę im. ks. prof. Bolesława Kumora, która odbyła się w ramach 12. Festiwalu Biegowego w Piwnicznej Zdroju poznaliśmy również zwycięzców wspomnianego konkursu, na których zagłosowali Czytelnicy portalu Sądeczanin. Zwycięzcą w kategorii „Sądecki Autor” okazał się Michał Kalisz.
15/09/2021
Gama poszukiwanych książek i różnorodnych, ciekawych publikacji są już dostępne w namiocie numer 4 w Miasteczku Biegowym w Piwnicznej Zdroju. Wystawcy już się rozstawiają, już wykładają swoją bardzo ciekawą ofertę wystawienniczą. Nie czekajcie, przyjeżdżajcie do Piwnicznej.
15/09/2021
Najczęściej Czytane ________________________________________________________________________________________________________________________________________________
table-fundacja