Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Środa, 8 lipca. Imieniny: Arnolda, Edgara, Elżbiety
15/02/2020 - 22:45

Wieczór muzycznych uniesień. Sentymentalny koncert Izabeli Szafrańskiej w Sokole

Izabela Szafrańska wystąpiła na scenie Małopolskiego Centrum Kultury Sokół! Sala była pełna - setki mieszkańców Sądecczyzny podziwiało twórczość fenomenalnej artystki młodego pokolenia. Zobaczcie jak było!

W sobotę, 15 lutego 2020 roku w Małopolskim Centrum Kultury Sokół odbył się premierowy koncert promujący debiutancką płytę Izabeli Szafrańskiej ,,Z bursztynu". Autorem muzyki jest Marcin Partyka. Płytę można było nabyć podczas koncertu. 

Izabela Szafrańska pochodzi z Lipnicy Wielkiej. Uzdolniona wokalistka w 2018 roku zabłysnęła w półfinale programu ,,The Voice of Poland". Jest laureatką najbardziej prestiżowych konkursów piosenki literackiej w Polsce, występowała również na festiwalach cieszących się uznaniem i popularnością wśród koneserów muzyki. 

Izabela Szafrańska ma wielu fanów, którzy od kilkunastu lat śledzą poczynania młodej artystki. Inspirację Izabela odnajduje w muzyce sefardyjskiej, która jest połączeniem muzyki żydowskiej i hiszpańskiej. Dotychczasowi słuchacze potwierdzają, że muzyka artystki chwyta za serce i przenosi odbiorców w inny świat.

- The Voice of Poland był wspaniałą przygodą, ale i ciężką pracą. Nauczyłam się wiele, poznałam wyjątkowych ludzi i - przede wszystkim - zdobyłam wielu fanów, których ciągle przybywa. Obecnie mam mnóstwo planów artystycznych, więc chciałabym jak najbardziej wykorzystać ten czas i tę szansę, którą niewątpliwie dostałam - pisze Izabela Szafrańska. 

Sala im. Lucjana Lipińskiego zgromadziła setki mieszkańców Sądecczyzny. Zobaczcie jak było! 

[email protected], fot. Sądeczanin

Wieczór muzycznych uniesień. Sentymentalny koncert Izabeli Szafrańskiej w Sokole
Fotorelacja - Sądeczanin


Dziękujemy za przesłanie błędu

Sądeczanin HISTORIA (2-2020)