Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Czwartek, 28 stycznia. Imieniny: Agnieszki, Kariny, Lesława
18/06/2017 - 15:55

Tańce, śpiewy, przedstawienia i pokazy. Tak się bawili na pikniku rodzinnym w Białej Niżnej [ZDJĘCIA]

Loteria fantowa, aerobik, malowanie twarzy, „łowienie rybek” i przedstawienia teatralne... takie atrakcje stały się udziałem tych wszystkich, którzy bawili się podczas rodzinnego pikniku w Białej Niżnej koło Grybowa. Pogoda dopisała, goście też.

- To już siódmy festyn zorganizowany w Białej Niżnej. W każdym roku pikniki mają przewodni temat.  Tegoroczny festyn nazwaliśmy „Czas na zdrowie” - mówi Bożena Sekuła, dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Białej Niżnej.

Liczni goście mogli wysłuchać piosenek o zdrowym żywieniu w wykonaniu dzieci z poszczególnych klas. Na scenie uczniowie przedstawili także inscenizacje pt. „Bajka o księżniczce, która się źle odżywiała, ale szybko zmądrzała” oraz spektakl „Na straganie”.

Dodatkową atrakcją były pokazy pierwszej pomocy przedmedycznej w wykonaniu OSP w Grybowie. Strażacy zaprezentowali podczas festynu nowy samochód strażacki, który kilka tygodni temu otrzymali od władz województwa małopolskiego.

- Przy okazji festynu, rodzice zbierają pieniądze, za które potem kupują rzeczy przydatne ich dzieciom w szkole, bądź przeznaczają zdobyte pieniądze na nagrody w konkursach – dodaje Sekuła.

Dodatkowymi atrakcjami pikniku była loteria fantowa, aerobik, malowanie twarzy czy „łowienie rybek”.

W festynie wzięli udział także zaproszeni goście: poseł Barbara Bartuś, senator Stanisław Kogut, wójt gminy Grybów Piotr Krok oraz przedstawiciele władz samorządowych.

RG (r.gajewski@sadeczanin.info), Fot. RG

Tańce, śpiewy, przedstawienia i pokazy… w Białej Niżnej [ZDJĘCIA]
W Białej Niżnej (gmina Grybów) już po raz siódmy odbył się piknik rodzinny, który w tym roku przebiegał pod hasłem „Czas na zdrowie”. Pogoda dopisała, goście też.


Dziękujemy za przesłanie błędu