Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Sobota, 24 lutego. Imieniny: Boguty, Bogusza, Macieja
16/04/2020 - 10:25

Tak było jeszcze niedawno... Wspominamy 2. Sądeckie Targi Książki

Jeszcze nie tak dawno mogliśmy się spotykać. Nasze kalendarze były pełne zaplanowanych spotkań, a życie pełne aktywności sportowej i rozrywki. Każdy weekend był zajęty. Dotychczasowe życie zmieniło się o 180 stopni. Pozostały wspomnienia… Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was relację wideo z 2. Sądeckich Targów Książki.

29 lutego odbyły się 2. Sądeckie Targi Książki – największa i najbardziej prestiżowa impreza czytelnicza na Sądecczyźnie. Pijalnia Główna w Krynicy-Zdroju przyciągnęła tłumy odwiedzających – kochających książki i lubiących czytać.  

Swoją ofertę wydawniczą prezentowali wystawcy i autorzy z całej Polski, a czytelnicy chętnie uczestniczyli w spotkaniach z pisarzami – w ten sposób mogli zdobyć cenne autografy i poznać inspirujące postaci. Nie zabrakło również atrakcji dla najmłodszych, którym rodzice mogli kupić wyjątkowe opowiadania i bajki.

Mając na uwadze trudną sytuację, w jakiej się znaleźliśmy, postanowiliśmy przygotować dla naszych czytelników pełną wspomnień relację z 2. Sądeckich Targów Książki. Sprawdź, czy jesteś na filmie! Miłego oglądania.

[email protected], wideo: Daniel Szlag

Tony książek i tłumy odwiedzających, czyli relacja z 2. Sądeckich Targów Książki
2. Sądeckie Targi Książki w krynickiej Pijalni Głównej. Fotorelacja - Daniel Szlag.


Dziękujemy za przesłanie błędu