Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 16 czerwca. Imieniny: Aliny, Anety, Benona
15/12/2023 - 14:10

Święta coraz bliżej. Pracownicy Fundacji Sądeckiej spotkali się przy wigilijnym stole

Święta Bożego Narodzenia mają swój niepowtarzalny urok. Wiąże się z nim oczywiście Wigilia, która zawsze przywołuje same pozytywne wspomnienia. Spotkanie opłatkowe odbyło się również w biurze Fundacji Sądeckiej. Nie zabrakło życzeń i podsumowań.

Wigilia to wyjątkowy czas w roku. 24 grudnia wszyscy zasiądziemy do stołu w gronie rodziny, łamiąc się opłatkiem i składając sobie najlepsze życzenia. Święta Bożego Narodzenia są pełne radości i niepowtarzalnej atmosfery.

Spotkanie wigilijne odbyło się również w piątek w biurze Fundacji Sądeckiej. Obecni byli m.in. Zygmunt Berdychowski - założyciel Fundacji Sądeckiej i przewodniczący rady programowej, Mariola Berdychowska - prezes fundacji Festiwal Biegów, Małgorzata Borczyk - dyrektor wykonawczy Fundacji Sądeckiej czy Przemysław Bawołek - dyrektor biura Fundacji Sądeckiej.

W wigilii uczestniczyli pracownicy działu marketingu oraz redakcji “Sądeczanina”. Był to czas podsumowań i wzajemnego składania sobie życzeń. Nie zabrakło oczywiście także wigilijnych potraw. Klimat zbliżających się świąt był mocno odczuwalny! ([email protected], fot.: MP)Dziękujemy za przesłanie błędu