Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Piątek, 3 lutego. Imieniny: Błażeja, Joanny, Telimeny
11/06/2017 - 20:45

Mateusz Ziółko wziął ślub z sądeczanką, Marianną Sokołowską. Są już w podróży poślubnej

Mateusz Ziółko został mężem sądeczanki Marianny Sokołowskiej. Marianna, Miss Polonia Ziemi Sądeckiej, wybrała go sobie za męża. Ślub odbył się w Brzesku. Gratulujemy! W podróż poślubną państwo młodzi wybrali się do Austrii, skąd przesyłają zdjęcia.

Marianna Sokołowska

O Mariannie Sokołowskiej głośno zrobiło się w 2009 roku, gdy otrzymała tytuł Miss Polonii Ziemi Sądeckiej. Dziś okazało się, że przepiękna sądeczanka wybrała sobie za męża Mateusza Ziółko, zwycięzcę III edycji programu „The Voice Of Poland” i utytułowanego uczestnika konkursu Superdebiuty 2014 Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. Na Instagramie próżno już szukać dotychczasowego profilu Marianny Sokołowskiej z palindromem "akswolokosannairam". Od poniedziałku przepiękna panna młoda ma już profil "marianna_sokolowska_ziolko".

Ślub odbył się w sobotę 10 czerwca w pałacu Goetz w Brzesku. Takich pięknych wianków, jaki miała na głowie Marianna Sokołowska już się nie spotyka zbyt często. W podróż poślubną Mateusz Ziółko i Adrianna Sokołowska-Ziółko wyjechali do Austrii.

Zobacz też: Posłanka Borowska to już Elżbieta Zielińska. Miłość, ślub i zmiana nazwiska

Przeczytaj też wywiad z  Mateuszem Ziółko Płakał przez Voice of Poland

Mateusz Ziółko Adrianna Sokołowska

(kt) Fot. Instagram, EwaDziękujemy za przesłanie błędu