Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Piątek, 23 sierpnia. Imieniny: Apolinarego, Miły, Róży
15/11/2016 - 11:00

Kino Kobiet w Heliosie: Światło między oceanami. Mamy bilety!

W środę 16 listopada o godz. 18.30 w ramach specjalnego cyklu filmowego dla Pań wyświetlony zostanie film „Światło między oceanami ”. Dla naszych Czytelniczek mamy dwa podwójne zaproszenia do Kina Helios w Nowym Sączu. Jak zawsze przed seansem (od godz. 18.00) organizatorzy przygotowali szereg atrakcji tylko dla Pań. Skusicie się?

Aby otrzymać podwójne zaproszenie do Kina Helios, wystarczy dziś (15 listopada) do godz. 15 wysłać maila na adres: [email protected] W treści należy wpisać swoje imię i nazwisko, zaś w temacie wiadomości „Kino Kobiet”. Spośród wszystkich zgłoszeń wylosujemy dwa, które otrzymają podwójne zaproszenia (do odebrania w kasie Heliosa – przed seansem).

Uczestnicy konkursu wyrażają zgodę na publikację imienia i nazwiska na portalu „Sądeczanin”.

Zobacz: Kino Helios Nowy Sącz, Sokół i Jaworzyna. Repertuar kina (9.XI)

***
Światło między oceanami
Od lat: 15, Czas trwania: 133 min.
Produkcja: USA/Nowa Zelandia [2016]
Scenariusz i reżyseria: Derek Cianfrance
Obsada: Alicia Vikander, Michael Fassbender, Rachel Weisz

Bohater wojenny Tom Sherbourne przyjmuje posadę latarnika na bezludnej wyspie u wybrzeży Australii. Wkrótce przybywa do niego ukochana żona Isabel. Zakochani żyją tu szczęśliwie w rytmie przypływów i odpływów oceanu. Ich największym, niespełnionym pragnieniem jest dziecko. Miesiące bezowocnych starań, dwa poronienia i pogłębiające się uczucie oddalenia zaczyna wpędzać Isabel w depresję. I wtedy zdarza się cud: do wybrzeży wyspy dobija mała łódź, na której pokładzie Tom znajduje martwego mężczyznę i żywe niemowlę. Pod namową Isabel, wiedziony odruchem serca, Tom łamie swoje surowe zasady i godzi się przyjąć dziecko jako własne. Szczęście świeżo upieczonych rodziców wkrótce zaczyna blaknąć, gdy okazuje się, że w okolicy od miesięcy zrozpaczona matka poszukuje zaginionego męża i maleńkiego dziecka.

Bilety na Kino Kobiet wygrały: Agnieszka Woźniak i Agnieszka Kroczek

(oprac. JB)

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście, zaznacz fragment z błędem i wyślij do redakcjiDziękujemy za przesłanie błędu


Sierpniowy miesięcznik "Sądeczanin"