Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 5 lipca. Imieniny: Antoniego, Bartłomieja, Karoliny
26/03/2020 - 12:25

Transmisja z Klasztoru Sióstr Klarysek w Starym Sączu [NA ŻYWO]

Zapraszamy was do oglądania mszy świętej oraz nabożeństw z Klasztoru Sióstr Klarysek w Starym Sączu bez wychodzenia z domu. Na portalu Sądeczanin udostępnimy transmisję codziennie o godzinie 17, w soboty o godzinie 10, a w niedzielę będziemy udostępniać transmisję przez cały dzień.

Cały świat boryka się z pandemią koronawirusa. Każdego dnia docierają do nas niepokojące informacje o nowych przypadkach zakażeń. Niestety również w Polsce liczba chorych wciąż rośnie. Aby powstrzymać rozprzestrzenianie się koronawirusa, polski rząd wprowadził wiele ograniczeń. Z kolei Episkopat Polski stosując się do zasad podjął decyzję, że w Mszy Świętej lub innym obrzędzie religijnym może uczestniczyć jednocześnie nie więcej niż 5 osób, nie licząc sprawujących posługę.

Duchowni apelują do wiernych, aby w tym trudnym czasie pozostali w domu i łączyli się na modlitwie wspólnie z kapłanami. Za pośrednictwem naszego portalu będziemy transmitować mszę świętą i nabożeństwa modlitewne z Klasztoru Sióstr Klarysek w Starym Sączu codziennie o godzinie 17, w soboty o godzinie 10, a w niedzielę będziemy udostępniać transmisję przez cały dzień.

RG [email protected]Dziękujemy za przesłanie błędu

Sądeczanin HISTORIA (2-2020)