Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 29 listopada. Imieniny: Błażeja, Margerity, Saturnina
24/03/2020 - 17:40

Transmisja mszy z bazyliki św. Małgorzaty w Nowym Sączu [NA ŻYWO]

Zapraszamy do uczestniczenia w mszy świętej z Bazyliki św. Małgorzaty w Nowym Sączu bez wychodzenia z domu. Transmisja na portalu Sądeczanin rozpocznie się o godz. 18. Z kolei o godz. 20.30 zapraszamy was na nabożeństwo wieczorne.

Zapraszamy do uczestniczenia w mszy świętej bez wychodzenia z domu. Codziennie o godzinie 18 na portalu Sądeczanin będziemy transmitować Eucharystię z Bazyliki św. Małgorzaty w Nowym Sączu. Z kolei o godz. 20.30 będziecie mogli obejrzeć na naszym portalu transmisję nabożeństwa wieczornego.

Zobacz też Kapłani wyszli na ulice Nowego Sącza. Modlą się o ustanie epidemii koronawirusa

W minioną niedzielę w Nowym Sączu kapłani z parafii św. Kazimierza zainaugurowali akcję modlitewną "Eucharystyczne Jerycho". Codziennie przez siedem dni o godz. 15 będą wychodzić z Najświętszym Sakramentem oraz relikwiami świętych i błogosławionych, na ulice Nowego Sącza. Będą modlić się o ustanie pandemii koronawirusa i błogosławić wiernych.

Każdy z nas może włączyć się w tę akcję. W jaki sposób?

- Pozostając w swoich domach włączcie się o godzinie 15 do modlitwy Koronką do Bożego Miłosierdzia, przyjmując z Krzyża życie i błogosławieństwo przechodzącego Jezusa – apeluje ks. Łukasz Plata, duszpasterz akademicki.

RG [email protected]


Dziękujemy za przesłanie błędu