Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Środa, 17 kwietnia. Imieniny: Anicety, Klary, Rudolfina
04/03/2023 - 15:45

Przyjdź na spotkanie autorskie z redaktorami kwartalnika „Sądeczanin HISTORIA”

Redaktorzy kwartalnika „Sądeczanin HISTORIA” zapraszają na spotkanie autorskie do Nowego Sącza. Sprawdź szczegóły poniżej.

Najnowszy kwartalnik „Sądeczanin HISTORIA” (marzec 2023) w całości został poświęcony sądeckim chłopom i historii ruchu ludowego. Autorzy przygotowali dla Czytelników artykuły bogate w wiedzę, ciekawostki i niuanse.

Więcej o najnowszym kwartalniku przeczytasz tutaj: Pierwsza chłopska partia na świecie powstała… w Nowym Sączu. Zaskoczeni?

Już w czwartek, 9 marca, w Sądeckiej Bibliotece Publicznej im. Józefa Szujskiego odbędzie się spotkanie autorskie z redaktorami kwartalnika „Sądeczanin HISTORIA”. Nie przegapcie takiej okazji!

Podczas spotkania będziecie mogli wysłuchać, co o zawartości kwartalnika mówią sami autorzy, zadać im nurtujące pytania i dowiedzieć się więcej na temat sądeckich chłopów.

Spotkanie autorskie z historykami, którzy tworzyli najnowszy numer kwartalnika rozpocznie się w czwartek o godzinie 17:00 w Sądeckiej Bibliotece Publicznej. Zapiszcie sobie adres: ulica Franciszkańska 11 w Nowym Sączu. Nie może Was tam zabraknąć!

Na miejscu będziecie mogli kupić najnowszy kwartalnik „Sądeczanin HISTORIA”. Ale jeśli nie chcecie czekać do tego czasu – znajdziecie go w księgarniach i punktach sprzedaży prasy na terenie Nowego Sącza.

([email protected], fot. SKS)Dziękujemy za przesłanie błędu