Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 23 czerwca. Imieniny: Albina, Wandy, Zenona
24/02/2023 - 13:40

Wydawnictwo W drodze przywiozło na 5. Sądeckie Targi Książki wspaniałe nowości. Przy stoisku tłumy

Jednym z wystawców, które gościmy na 5. Sądeckich Targach Książki jest Wydawnictwo W drodze. Na tę prestiżową imprezę przyjechało po raz kolejny.

Stoisko tej oficyny wydawniczej jest oblegane.  To wydawnictwo polskich Braci Kaznodziejów, czyli dominikanów. Wydaje różnorodne publikacje między innymi wybrane książki z zakresu duchowości, teologii, filozofii i psychologii.

Publikacje Wydawnictwa W drodze pomagają lepiej zrozumieć Ewangelię. Wspierają katolików w rozwoju wewnętrznym i duchowym. Sięgają w głąb tradycji, są świeże ponadczasową mądrością i otwarte na wyzwania współczesności. W przystępny sposób mówią o sprawach ważnych dla współczesnego człowieka.

- Na Sądeckie Targi Książki przyjechaliśmy z bardzo bogatą ofertą. Gościmy już po raz czwarty. Mamy różnorodne wydawnictwa, które zadowolą każdego czytelnika – powiedział „Sądeczaninowi” Grzegorz Kaczorowski, przedstawiciel Wydawnictwa w drodze. – Ponieważ mamy Wielki Post polecamy „Wielkopostnik” i „Dziennik”. To dwie książki w jednej do rozważania na każdy dzień wskrzeszając dawną tradycję średniowieczną

W ofercie Wydawnictwo W drodze ma również książkę szczególnie ważną. Dzisiaj jest bowiem 1. rocznica agresji Rosji na Ukrainę. To publikacja napisana przez dwóch Dominikanów, którzy zostali na Ukrainie i przez pierwsze sto dni wysyłali, jako naoczni świadkowie listy – co tam się dzieje.

Są też książki dziecięce – np. książkę „Prezent z nieba” (dwanaście opowiadań dla dzieci) z watkami biblijnymi.

Wydawnictwo W drodze zaprasza do swojego stoiska.

- Nie mogło mnie zabraknąć na tych targach - mówi Sławomir Czop, jeden z czytelników, którzy odwiedzili dzisiaj 5. Sądeckie Targi Książki. - Przyjechałem na nie, by zobaczyć ofertę wydawniczą i jestem pod ogromnym wrażeniem. Już kupiłem kilka książek, między innymi autorstwa Izabeli Skrzypiec - Dagnan, młodej pisarki sądeckiej, która jest bardzo poczytną autorką. Kupiłem też książkę dla dzieci. 5. Sądeckie Targi Książki to wspaniała impreza. Polecam wszystkim. Śledzę też bardzo mocno konkurs o Nagrodę im. ks. prof. Bolesława Kumora. I nie ukrywam mam swoich faworytów w tym konkursie. Część autorów nominowanych do tego prestiżowego konkursu jest mi znana.

[email protected], fot. IM.

Dziękujemy za przesłanie błędu