Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Wtorek, 18 czerwca. Imieniny: Elżbiety, Marka, Pauli
28/12/2022 - 17:45

Українські школярі в Польщі, можуть скористатися послугами безплатних репетиторів

Для дітей, які виїхали з України до Польщі та потребують підтримки у навчанні створено проєкт Ivy Ukraine.

Ivy Ukraine являє собою міжнародний тьюторський проєкт, який пропонує безплатне репетиторство для українських школярів, котрі потребують допомоги в засвоєнні певних тем чи предметів. Проєкт створений за ініціативи Ivy Poland Academy та фірми Ivy Consultants й об’єднує менторів та освітніх тьюторів з усього світу, які готові ділитися своїми знаннями, порадами та інтересами з українськими учнями.

Репетиторськими послугами в рамках програми Ivy Ukraine може скористатися кожен потребуючий – як діти, котрі займаються дистанційно, так і школярі, котрі сьогодні отримують знання в польських школах.

Репетиторство для українських школярів у рамках проєкту Ivy Ukraine провадитимуть волонтери: успішні учні старших класів, педагоги, а також студенти польських та закордонних вишів. Тож індивідуальні онлайн-заняття за бажанням та потребою учня можуть відбуватися будь-якою з трьох мов: українською, польською або англійською. При цьому тьюторська пропозиція охоплює предмети з будь-якої царини:

  • гуманітарні предмети;
  • точні дисципліни;
  • природничі науки.

Безплатні консультації та дистанційні уроки проводяться на всіх рівнях: від початкової школи до атестату зрілості.

Ivy Ukraine також заохочує долучитися до освітньої підтримки українських школярів усіх, хто відчуває себе здатним допомогти дітям із України в навчанні. 

Для того, щоб скористатися тьюторськими послугами Ivy Ukraine (або запропонувати власну допомогу в якості репетитора), потрібно зареєструватися на сайті проєкту www.ivyukraine.com/uk

Для реєстрації на сайті достатньо лише вказати свою електронну адресу, створити пароль та підтвердити е-мейл за висланим посиланням. Після цього, зайшовши на платформу, необхідно обрати власну роль у проєкті (студент чи тьютор), після чого для заповнення власного профілю студент має вказати ім’я та прізвище, а також місто, звідки він приїхав до Польщі. Для пошуку репетитора потрібно лише вибрати предмет та мову навчання.

Читайте також: У Польщі триває набір заявок на наукові гранти для українських вчених та дослідників

Платформа Ivy Ukraine має досить простий та інтуїтивно зрозумілий інтерфейс і доступна чотирма мовами: українською, польською, англійською та російською.

[email protected],  фото. FreepikDziękujemy za przesłanie błędu