Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 29 maja. Imieniny: Benity, Maksymiliana, Teodozji
30/01/2023 - 17:30

Польські банки продовжили пільгові умови для біженців з України

Для українських біженців у Польщі деякі банки продовжили пільгові умови обслуговування рахунків та карток на різні терміни – від кількох місяців до року. Які банківські установи продовжують підтримку громадян України, повідомляємо далі в матеріалі.

Найбільші банки Польщі ще з початку війни в Україні підготували спеціальні пропозиції для громадян України, враховуючи відсутність у них деяких документів та можливості оплати комісій. Також більшість фінустанов зробили україномовні версії своїх мобільних додатків.

Українським біженцям разом із тимчасовим захистом у Польщі надали право на грошові виплати, які можна отримати лише через польські банки. Загалом статус отримали 1,5 млн біженців, зараз у країні зареєстровані майже 1 млн наших громадян, які прибули після початку війни. Отже, всі вони залишаються клієнтами польських банків.

Декілька банків у Польщі продовжили дію спеціальної пропозиції для громадян України. Це, зокрема, скасування комісії за обслуговування рахунків та карток, зняття готівки з усіх банкоматів у Польщі та за кордоном, у тому числі в Україні.

Про таке рішення повідомили, на даний момент, банки PKO Bank Polski, Bank Pekao, Santander та VeloBank (колишній Getin Bank).

PKO Bank Polski 

Банк запровадив пакет рішень для громадян України, які вже користуються або планують скористатися пропозицією банку. Konto bez Granic обслуговують безкоштовно протягом 12 місяців з дати відкриття, а тимчасову картку можна оформити у вибраних відділеннях банку. При цьому при відкритті рахунку не обов'язково вказувати адресу проживання в Польщі та номер телефону польського мобільного оператора. Також скасовано комісію за швидкий переказ до банку Kredobank та за іноземні перекази до будь-якого банку України. Пропозиція діє 3 місяці (до кінця червня 2023 року).

Bank Pekao

Цей банк оголосив про продовження спеціальної пропозиції для громадян України, яка включає нульову комісію за обслуговування рахунків, карток, зняття готівки з усіх банкоматів у Польщі та за кордоном, у тому числі в Україні, ще на 1 рік. Пропозиція діє протягом 2-х років з дати укладення договору. Крім того, банк продовжує пропозицію безкоштовних переказів з та до України до кінця 2023 року для всіх клієнтів банку.

VeloBank

Банк продовжив дію акційної пропозиції до кінця червня. Банк не братиме щомісячну комісію за обслуговування карток і рахунків у польських злотих, євро, доларах, фунтах стерлінгів та швейцарських франках. Українці також можуть безкоштовно вносити та знімати готівку у відділеннях банку та з платіжних рахунків банку для громадян України, у злотих та іноземній валюті. Також українці можуть безкоштовно знімати та вносити готівку в банкоматах. Без комісії проводитимуть перекази в Україну.

Santander

Акційна пропозиція для українців тут діє лише до кінця квітня 2023 року. Банк пропонує безкоштовний доступ до особистого кабінету із пакетом послуг для громадян України: - нульовою комісією за перекази до/з українських банків, - звільнення корпоративних клієнтів (konto firmowe) від комісій за ведення рахунку компанії в злотих,- за ведення рахунку компанії у валюті, - за дебетову картку компанії для рахунків у злотих та іноземній валюті,- за обслуговування корпоративних карток, випущених з 1 березня 2022.

Більшість інших банків обслуговуватимуть рахунки громадян України або протягом року з моменту відкриття рахунку, або до кінця лютого 2023 року.

Читайте також: У Польщі учнів з України безплатно готують до мультипредметного тесту

Нагадаємо, найбільші банки Польщі ще з початку війни в Україні підготували спеціальні пропозиції для громадян України, враховуючи відсутність у них деяких документів та можливості оплати комісій. Також більшість фінустанов зробили україномовні версії своїх мобільних додатків та ведення документації щодо відкриття рахунків українською мовою.

[email protected],  фото. FreepikDziękujemy za przesłanie błędu