Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Środa, 15 lipca. Imieniny: Henryka, Igi, Włodzimierza
20/12/2017 - 20:05

Wreszcie mozna chodzić bezpiecznie przy cmentarzu. Chodnik już prawie gotowy

Niespełna miesiąc temu rozpoczęła się budowa chodnika wzdłuż ulicy Stolarskiej. Dzisiaj inwestycja jest już prawie gotowa, dzięki czemu nie trzeba już narażać się na niebezpieczeństwo idąc po jezdni, co z pewnością ucieszy okolicznych mieszkańców.

W tym miejscu nigdy wcześniej nie było chodnika, a porusza się tamtędy sporo ludzi. W okolicy jest cmentarz komunalny, szkoła średnia, szpital położniczy i stadion sportowy. Wiele było starań o tę inwestycję.

Zobacz: Będzie nowy chodnik przy cmentarzu. wreszcie koniec z chodzeniem poboczem

Kiedy prace startowały, rozmawialiśmy z przedstawicielem władz miasta. - Cieszę się, że udało się doprowadzić do tej budowy. Kilkukrotnie wraz mieszkańcami zabiegałem o rozpoczęcie tych prac budowlanych.

Chodzi o bezpieczeństwo i wygodę. To kolejny nowy lub wyremontowany chodnik na osiedlach Kilińskiego i Millenium w tym roku, więc wpisuje się w pewien cykl działań - powiedział nam wówczas Patryk Wicher.

Zobacz: Most jak wybawienie. Czekali na niego osiem lat

Aktualnie chodnik jest już właściwie na ukończeniu, z pewnością przy obecnej jesienno-zimowej pogodzie i śliskiej jezdni, jest to bezpieczna alternatywa dla pieszych poruszających się ulicą Stolarską.

MŚ ([email protected])

Prace są na finiszu
Chodnik przy ulicy Stolarskiej jest prawie gotowy.


Dziękujemy za przesłanie błędu

Sądeczanin HISTORIA (2-2020)