Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 1 czerwca. Imieniny: Gracji, Jakuba, Konrada
26/08/2016 - 10:05

Wiceszef Google przyjedzie do Krynicy. Rekiny biznesu na Forum Ekonomicznym

Na tegorocznym Forum Ekonomicznym zjawią się prawdziwe biznesowe gwiazdy i to największego formatu. Do Krynicy przyjedzie m.in. Caroline Atkinson, wiceszefowa Google, firmy, który zdominowała rynek internetowych wyszukiwarek. Lista innych menedżerów robi równie duże wrażenie. Światowa ekstraklasa!

Caroline Atkinson, do niedawna była członkiem administracji prezydenta Baracka Obamy. W Białym Domu piastowała stanowisko zastępcy doradcy bezpieczeństwa narodowego. Jak przypomina New York Times, Atkinson doskonale zna realia polityki europejskiej - była przedstawicielką Obamy na spotkaniach grupy 8 i grupy 20, uczestniczyła też w innych, dużych szczytach gospodarczych.

Rozpoczynała swą karierę jako dziennikarka, potem została pracownikiem Międzynarodowego Funduszu Walutowego. Na nowym stanwisku w Google zastąpiła Rachel Whetstone, długoletnią szefową Google do spraw globalnych relacji.

Lista szefów gigantycznych firm jest o wiele dłuższa. Takie zestawienie robi wrażenie i jest potwierdzeniem rangi wydarzenia, uznawanego za największą konferencję w Europie Środkowej i Wschodniej, nie tylko środowisku politycznym, ale także w międzynarodowych kręgach biznesowych.

Zobacz też:  Morawiecki będzie gwiazdą Forum Ekonomicznego w Krynicy?

(ami), fot: whitehouse.govDziękujemy za przesłanie błędu