Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Czwartek, 24 czerwca. Imieniny: Danuty, Jana, Janiny
05/10/2019 - 19:00

W Starym Sączu o dopłatach i premiach dla rolników z sołtysami

Spotkanie sołtysów ze specjalistką Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Nowym Sączu zorganizowało w piątek SKT Sądeczanin.


O najnowszych i nadchodzących programach wsparcia dla rolników i wsi mówiła podczas spotkania z sołtysami w Starym Sączu specjalistka z Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa. Spotkanie w Centrum Pielgrzymowania zorganizowało SKT "Sądeczanin". Tematami było między innymi omówienie zasad przyznawania premii za tworzenie nowych miejsc pracy (aż do 250 tys. złotych), pokrycie kosztów nawodnienia, uzyskania dopłat obszarowych, za zielenienie, za rośliny strączkowe i wiele innych.

Ponad 20 sołtysów zadawało wiele pytań, będą więc zapewne dobrym źródłem informacji dla mieszkańców regionu. Spotkania zorganizowało SKT "Sądeczanin", prowadził je Jerzy Bochyński, a gościem był poseł Józef Leśniak.

Nowe programy dopłat na spotkaniu z sołtysami w Starym Sączu
O nowych programach dopłat dla rolników dyskutowali w Starym Sączu sołtysi ze specjalistką Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa podczas spotkania zorganizowanego przez SKT Sądeczanin.


Dziękujemy za przesłanie błędu

100 firm Sądecczyzny - katalog