Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 10 grudnia. Imieniny: Danieli, Bohdana, Julii
27/01/2021 - 19:00

Urocza kotka znalazła dom dzięki ogloszenia.sadeczanin.info

Kilka godzin temu urocza kotka znalazła dom. Niewielka, rozkoszna królewna w wieku około półtora roku właśnie poznaje nowych właścicieli. A wszystko to zasługa lokalnego serwisu ogłoszenia.sadeczanin.info.

- Szukamy domu dla naszej królewny. Kotek ma około 1,5 roku, jest bardzo przytulaśny, niewielkiego rozmiaru. Cudna i bardzo, ale to bardzo kochana. Lubi ludzi – brzmiało jedno z ogłoszeń w serwisie ogłoszenia.sadeczanin.info. Po południu skontaktowaliśmy się z autorem wpisu celem uzyskania informacji czy ogłoszenie jest nadal aktualne. – Nie uwierzycie Państwo, kilka godzin temu kotka znalazła nowych właścicieli – napisał do nas pan Paweł.

Pod adresem ogłoszenia.sadeczanin.info znajdziecie nie tylko lokalne ogłoszenia o pracy, ale również oferty mieszkań na wynajem w atrakcyjnych cenach, samochody na sprzedaż, poszukujące schronienia zwierzęta, niechciane ubrania, niedrogie zabawki, akcesoria sportowe, a nawet antyki i wyjątkowe starocie.

Czytaj też: Zimą zwierzęta potrzebują naszej pomocy. Jak o nie zadbać?

Możesz również dodać własne ogłoszenie. Wystarczy wybrać kategorię, dział, dodać treść ogłoszenia i zdjęcia. Na podany adres e-mail zostanie wysłany link aktywacyjny, po jego kliknięciu ogłoszenie zostanie opublikowane. Najlepiej dodać ogłoszenie ze zdjęciem. Praktyka wskazuje, że to właśnie te wpisy przyciągają największą uwagę. Zachęcamy do skorzystania z serwisu ogłoszenia.sadeczanin.info! ([email protected], fot. czytelnik)
Masz ciekawe zdjęcia lub wideo? Przyślij do nas!


Dziękujemy za przesłanie błędu