Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Czwartek, 28 maja. Imieniny: Augustyna, Ingi, Jaromira
24/05/2017 - 08:10

Trener Nawałka reklamuje Fakro. Dał twarz oknom dachowym

Trener piłkarskiej reprezentacji Polski Adam Nawałka, dał swoją twarz kampanii reklamowej firmy Fakro. Mariaż popularnego trenera i producenta okien dachowych nie jest przypadkowy. Sądecka spółka jest jednym ze sponsorów polskich futbolistów.

Co jest osią kampanii reklamowej Fakro z udziałem Nawałki? Wspólna wizja i strategia - tłumaczy szef marketingu sądeckiej spółki Janusz Komurkiewicz.

Przeczytaj też Fakro najlepszą polską globalną marką

- Polska drużyna w swojej historii jest na najlepszym miejscu w rankingu FIFA.  Do tego sukcesu niewątpliwie przyczynił się trener Nawałka, który ma - jak mówi Komurkiewicz- jasną filozofię zespołu i celów, które konsekwentnie realizuje. Wizja i strategia Fakro,  która przynosi spektakularne efekty, to zwiększenie  udziału firmy w globalnym rynku okien dachowych.

Sądecka spółka chętnie wprowadza sportowe wątki do działań marketingowych i tych związanych z kreowaniem wizerunku.

- Konkurencja na rynku globalnym przypomina gospodarcze mistrzostwa świata, w których Fakro z marketingu FAKRO Polska. - O najlepsze lokaty rywalizuje także nasza reprezentacja. Zarówno FAKRO, jak i polscy piłkarze to narodowe drużyny. Łączymy więc nasze siły na międzynarodowej arenie i wygrywamy razem - dodaje szef marketingu.

Przeczytaj też Fakro złożyło w Brukseli skargę na ...Komisję Europejską

Swojego czasu Nawałka gościł w firmie Fakro. Trener narodowej drużyny nie krył wrażenia, jakie zrobiło na nim zaawansowanie technologiczne przedsiębiorstwa oraz inwestycyjny rozmach polskiej firmy.

 FAKRO to przykład świetnej organizacji i zespołu pracowników, którzy budują sukces – podkreślał Nawałka. - Świetna, zwarta drużyna to podstawa zespołowego sukcesu. To uniwersalna reguła obowiązująca w świecie firmy produkcyjnej i w świecie sportu.

Sympatycznym akcentem wizyty było spotkanie Adama Nawałki z piłkarzami futbolowej, zakładowej drużyny FAKRO. 

(ami) fot. FakroDziękujemy za przesłanie błędu