Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Czwartek, 23 września. Imieniny: Bogusława, Liwiusza, Tekli
03/04/2019 - 11:20

Szok. Dają ćwierć miliona złotych pensji! Praca do wzięcia, także dla sądeczan

Czy można za darmo podróżować po świecie i jeszcze zarobić ćwierć miliona złotych? Tak i na dodatek każdy ma szansę dostać taką pracę. Także mieszkańcy Sądecczyzny. Naprawdę! Jakim cudem?

Na czym polega ta superpraca i jak ją można dostać? To stanowisko „dyrektora smaku” a odpowiedniego kandydata szuka brytyjska firma, donosi portal fly4free.pl 

– Poszukujemy doświadczonej osoby z doskonałym wyczuciem smaku, która dostarczy ekscytujących i innowacyjnych receptur – brzmi oferta. – Jako dyrektor do spraw smaku będziesz odpowiedzialny za znalezienie, a następnie przetestowanie nowych, egzotycznych składników i receptur, które włączymy do naszej oferty.

Praca jest stała i obejmuje 35 godzin pracy tygodniowo. Podróże odbywają się regularnie, bo według wyliczeń firmy, w drodze trzeba spędzić cztery miesiące roku. Nie jest to jednak jedna, długa podróż, tylko liczne, krótsze wojaże. Wśród krajów, które odwiedzisz na pewno znajdą się: Meksyk, Turcja, Japonia, Chile oraz Chiny. A to dopiero początek długiej listy.

Co zrobić, żeby dostać pracę marzeń? Trzeba mieć trzyletnie doświadczenie w pracy związanej z branżą spożywczą, choć konkretne zawody nie są wymienione. Kandydat nie musi być weganinem, ale w trakcie pracy ma skupiać się na wegańskich produktach. Nie ma też ograniczenia dotyczącego wieku czy narodowości. Trzeba być za to elastycznym i gotowym na wyjazd.

Oprócz zapewnienia darmowych podróży i zakwaterowania firma gwarantuje też pensję w wysokości 50 tys. GBP rocznie, czyli ok. 250 tys. złotych, a do tego dwadzieścia osiem dni urlopu? Dylemat z ubieganiem się o te posadę mogą mieć jedynie mięsożercy.

Zgłoszenia na stanowisko należy wysyłać przez stronę firmy - Vibrant Vegan.

jagienka.michalik@sadeczanin.info fot. archiwumDziękujemy za przesłanie błędu

100 firm Sądecczyzny 2021 - katalog