Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 24 września. Imieniny: Dory, Gerarda, Maryny
23/08/2021 - 10:50

Salon Przemysłu Turystycznego, czyli wszystko o branży w Piwnicznej-Zdroju

O turystyce w trudnych czasach po pandemii przez dwa dni mówić będą praktycy, eksperci, urzędnicy państwowi i samorządowi. Salon Przemysłu Turystycznego w Piwnicznej-Zdroju to znakomita okazja dla wszystkich przedstawicieli branży turystycznej by posłuchać i porozmawiać o tym, co dla nich najważniejsze.

Salon Przemysłu Turystycznego
Salon Przemysłu Turystycznego od 10 do 11 września odbywać się będzie w Piwnicznej-Zdroju podczas 12. Festiwalu Biegowego, wielkiego, trzydniowego wydarzenia, które ściągnie do uzdrowiska nad Popradem tysiące miłośników biegania i innych form aktywnego wypoczynku. W tym samym czasie odbędzie się tu Festiwal Lachów i Górali, w którym weźmie udział ponad 50 folkowych zespołów z Polski i zagranicy. 

Salon Przemysłu Turystycznego rozpocznie się w piątek 10 września prezentacją "Cudze chwalicie, swoje poznajcie - w poszukiwaniu atutów przemysłu turystycznego w postpandemicznym świecie", a po niej rozpocznie się panel dyskusyjny "Lokalna marka turystyczna w świecie po pandemii – fakty i mity". Również w piątek 10 września będziemy również uczestnikami panelu dyskusyjnego "Marketing miejsca w pandemicznych realiach". Dzień zakończymy warsztatami "Rola cyfryzacji i mobilność w rozwoju turystyki"

Sobotę - drugi dzień Salonu Przemysłu Turystycznego rozpoczniemy prezentacją "Przemysł turystyczny w pandemicznych realiach" oraz panelem dyskusyjnym "Szlakiem małopolskich sanktuariów – turystyka pielgrzymkowa po pandemii COVID-19".

Organizatorzy zaplanowali również blok tematyczny "Turystyka 2021 – finanse, organizacja, marketing" z prezentacją "Turystyczne innowacje - przykłady dobrych praktyk". Prezentację "Przemysł turystyczny po pandemii – dostosowanie usług do nowej rzeczywistości" oraz Blok tematyczny "Szlaki turystyczne i kulturowe jako sposób na budowę nowoczesnego produktu turystycznego" wraz z prezentacją "Turystyczne innowacje – przykłady dobrych praktyk" to kolejne punkty programu tegorocznego Salonu Przemysłu Tuystycznego.

Obejmie on również temat" Odbudowa potencjału turystyki biznesowej i konferencyjno-biznesowej w Małopolsce po pandemii" stanowiący blok tematyczny, złożony z prezentacji i panelu dyskusyjnego. W skład blok tematycznego "Branża turystyczna jako czynnik zrównoważonego rozwoju", wejdzie panel dyskusyjny i prezentacja "Turystyczne innowacje - przykłady dobrych praktyk". Blok tematyczny "Wykorzystanie unijnych funduszy na dostosowanie usług turystycznych do nowej rzeczywistości" rozpocznie się prezentacją "Turystyczne innowacje - nowe technologie w turystyce",a w panelu dyskusyjnym, wezmą udział naukowcy, samorządowcy i bizesmeni. 

W ramach SPT wejdą również bloki tematyczne "Znaczenie JST dla rozwoju nowoczesnej turystyki", prezentacja "Turystyka sportowo-rekreacyjna po pandemii", blok tematyczny "Lokalne inicjatywy na rzecz rozwoju regionalnego", panel "Rowerem po kulturowym i przyrodniczym dziedzictwie pogranicza - turystyka rowerowa na pograniczu polsko-słowackim".

Dofinansowanie zadania publicznego ze środków Ministerstwa Rozwoju i Technologii zgodnie z zawartą Umową nr III/22/P/63003/2810/21/DTDziękujemy za przesłanie błędu