Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Sobota, 18 stycznia. Imieniny: Beatrycze, Małgorzaty, Piotra
11/08/2017 - 11:55

Sądeckie starostwo się wyprzedaje. Jakie budynki i gdzie idą pod młotek?

Dwa budynki w bardzo atrakcyjnej lokalizacji i kilka działek przy jednej z głównych dróg w Krynicy-Zdroju – to nieruchomości, które wystawił właśnie do sprzedaży Powiat Nowosądecki.

Jedną z nich jest budynek Liceum Ogólnokształcącego w Grybowie, znajdujący się w samym centrum miasta. Trzy kondygnacje i ponad 1300 metrów kwadratowych  powierzchni użytkowej stwarzają całkiem duże pole do popisu i dają możliwość różnego wykorzystania obiektu przez przyszłego właściciela. 

- Drugi budynek to obiekt, w którym mieścił się kiedyś Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury w Starym Sączu – mówi starosta nowosądecki Marek Pławiak. – Jest położony w ścisłym centrum miasta, w bardzo dogodnej lokalizacji. 

Budynek znajduje się przy ul. Daszyńskiego 18. Został wybudowany w 1854 r. Ma powierzchnię użytkową 312 metrów kwadratowych. Sprzedawany jest z udziałem w działce stanowiącej dojazd. Zainteresowani powinni wpłacić wadium do 9 października 2017 r. Termin przetargu wyznaczono na 13 października 2017 r.

- Sprzedajemy również atrakcyjne działki budowlane w Krynicy – Zdroju – dodaje wicestarosta Antoni Koszyk. – Ich cena została obniżona, więc chętnych nie powinno brakować. Działki są położone niedaleko zbiegu ulic Czarny Potok i Kraszewskiego, około dwa kilometry od centrum miasta. To dobra inwestycja we wciąż rozwijającej się Krynicy. 

Każda z działek jest sprzedawana z udziałem w drodze wewnętrznej. Procedura drugiego przetargu jest w trakcie. Dotychczasowa cena wywoławcza będzie obniżona.

(ami) źródło: Starostwo Powiatowe w Nowym Sączu
 Dziękujemy za przesłanie błędu

Styczniowy miesięcznik "Sądeczanin"