Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Wtorek, 27 lutego. Imieniny: Gabrieli, Liwii, Leonarda
25/01/2020 - 22:05

Sądecka firma Bogdański ozłocona w Poznaniu

Mamy powody do dumy z kolejnego, sądeckiego przedsiębiorstwa. Smart Slide, nowatorskie drzwi produkowane przez firmę Bogdański, cenioną i znaną (od lat reklamuje się w Sądeczanin.info) otrzymały złoty medal Międzynarodowych Targów Poznańskich.


Drzwi przesuwne Smart-Slide zdobyły uznanie ekspertów branży. Sąd Konkursowy nie miał wątpliwości, wyróżniając Złotym Medalem Międzynarodowych Targów Poznańskich Budma 2020 konstrukcję sądeckiego przedsiębiorstwa. - Mamy najdłuższe doświadczenie w tego typu rozwiązaniach. Duże drzwi tarasowe wymagają perfekcyjnej precyzji w produkcji i montażu - przypominają przedstawiciele firmy Bogdański. 

To właśnie firma Bogdański, jako pierwsza na Sądecczyźnie, wdrożyła do seryjnej produkcji (w roku 2002) ciężkie, przesuwne drzwi Tarasowe HST Husaria, co nie przeszło bez echa - w tym samym roku rozwiązanie HST Husaria zdobyło złoty medal 6. Sądeckich Targów Budowlanych.

Nagrodzone w tym roku w Poznaniu drzwi systemu Smart-Slide to jeszcze bardziej zaawansowane rozwiązanie. Nie tylko technologicznie. Design w stylu skandynawskim daje znakomity wizualnie efekt: przy dużym przeszkleniu profil ramy jest niemal niewidoczny, a przy tym drzwi utrzymują mają rewelacyjne parametry termoizolacyjne. Dzięki własnemu torowi jazdy skrzydło drzwi intuicyjnie otwiera się, nie stawiając wielkiego oporu. System przesuwny nie zabiera miejsca w salonie. (opr. własne)Dziękujemy za przesłanie błędu