Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 24 czerwca. Imieniny: Danuty, Jana, Janiny
05/10/2016 - 14:10

Masz pytanie do dyrektora Grzegorza Mirka z MZD? My je zadamy

W Sądeczaninie TV będziemy gościć dyrektora Miejskiego Zarządu Dróg w Nowym Sączu. Jeśli macie Państwo jakieś pytanie w sprawie funkcjonowania MZD, inwestycji drogowych albo coś budzi Wasz sprzeciw - nadsyłajcie uwagi pod adres [email protected]

Wyszliśmy z tą propozycją, bo od kilku tygodni staliśmy się - co podkreślamy z satysfakcją - sądecką areną do dyskusji na temat przyszłości sądeckiej infrastruktury drogowej.

Zobacz też: Nowy Sącz: Jak Węgierskie, to tylko na raty i tylko za pieniądze z zewnątrz

I okazuje się, że o wiele chętniej to nam a nie drogowcom Czytelnicy przekazują swoje spostrzeżenia i zgłaszają potrzeby interwencji.

O co na pewno zapytamy? O możliwość „podratowania” wiaduktu na Kolejowej/Zielonej, o zmianę organizacji ruchu na ulicach Sienkiewicza (już dokonana) i planowanych zmianach na Poniatowskiego i Korzeniowskiego, o planowane inwestycje, na które już rozpisano przetargi, zapytamy jak ma się Sądecka Infrastruktura Miejska do doraźnych napraw uszkodzonych chodników czy dróg.

Zapraszamy do udziału w dyskusji. 

EDIT: Na naszą skrzynkę wpłynęło kilkadziesiąt pytań. Większość dotyczy bardzo konkretnych ulic i miejsc. Dlatego spotkanie z dyrektorem Grzegorzem Mirkiem przesunęliśmy na 10 października tak by mógł przygotować się do udzielenia wyczerpujących odpowiedzi. Zapewniamy, że żadne z pytań nie przejdzie bez echa.

ES [email protected] Fot.: archiwum sadeczanin.info

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście, zaznacz fragment z błędem i wyślij do redakcji

Masz ciekawe zdjęcia lub wideo? Przyślij do nas!


Dziękujemy za przesłanie błędu


Czerwcowy miesięcznik "Sądeczanin" już w kioskach