Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Czwartek, 22 października. Imieniny: Haliszki, Lody, Przybysłšwa
12/06/2019 - 14:20

Koralowie złowili w lodowe reklamowe sieci kolejnego topowego gwiazdora

Była już Maryla Rodowicz, Natasza Urbańska, Doda, Joanna Krupa i Katarzyna Zielińska. Taka gwiazdorska obsada jak dotąd reklamowała lody sądeckiej firmy Koral, która od lat jest branżowym potentatem na krajowym rynku. Ten sezon należy do topowego polskiego aktora Artura Żmijewskiego.

Ta informacja zawsze jest wyczekiwana w lodowej branży. Wiadomo, że każda nowa „Pora na lody Koral” ma nową gwiazdę. Tym razem do celebrytów, którzy dali swoją twarz kampanii reklamowej sądeckiej firmy dołączył Artur Żmijewski.

Czytaj Fakro i Koral. Ile milionów warte są marki sądeckich, branżowych gigantów

- Długo szukaliśmy aktora, który wcieliłby się w rolę naszego bohatera. Pan Artur doskonale rozumie naszą markę i dlatego jest niezwykle przekonujący - mówił na łamach branżowego portalu wiadomości handlowe dyrektor marketingu sądeckiego przedsiębiorstwa Piotr Gąsiorowski.

O czym jest nowy, lodowy spot? To - jak opisuje dyrektor Gąsiorowski - sentymentalna podróż głównego bohatera do domu. Aktor jedzie kabrioletem krętymi drogami Sądecczyzny. Po drodze robi zdjęcia aparatem, który jest rodzinną pamiątką. W ostatniej scenie bohater dociera do rodzinnego domu i w prezencie przekazuje "Lody Jak Dawniej”. Finałowa scena podkreśla hasło kampanii: „Bracia Koral, lody dla wszystkich, których kochamy."

Czytaj też Koralowie wynajęli Wodeckiego do reklamy lodów. Kochają gwiazdy PRL-u?

Ile Marian i Józef Koralowie płacą topowym gwiazdom za udział w reklamie, to ścisłe strzeżona biznesowa tajemnica. Jak idzie biznes sądeckim lodowym potentatom? Rok temu firma chwaliła się bardzo dobrym wynikiem finansowym. Ile zarobiła, tego nie zdradza. Wiadomo tylko, że systematycznie umacnia swoją pozycję na  rynku, szczególnie w segmencie tak zwanych produktów premium, czyli tych, z wyższej półki.

- Konsument coraz częściej jest skory zapłacić wyższą cenę za towar, który w zamian zaoferuje mu dodatkową wartość - wyjaśniał dyrektor generalny spółki Mariusz Jurek.

[email protected] fot. archiwum, screen You TubeDziękujemy za przesłanie błędu

Sądeczanin HISTORIA (2-2020)