Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 16 lutego. Imieniny: Danuty, Daniela, Juliany
29/01/2018 - 14:05

CEPIK2 znów widzi gminę Chełmiec a mieszkańcy mogą rejestrować auta

- Warszawski dostawca ogólnopolskiego programu CEPIK 2 – Pojazd usunął błędy w aplikacji, która od 2 stycznia uniemożliwiała mieszkańcom gminy Chełmiec rejestrowanie pojazdów w Starostwie Powiatowym w Nowym Sączu – informuje dziś, 29 stycznia rzecznik starostwa powiatowego w Nowym Sączu.

O tym, że w ślad za błędem programu, który nie widział gminy Chełmiec, bo ta miała od 1 stycznia zostać gminą miejsko-wiejską, ale nią ostatecznie nie została, od 2 stycznia nikt stąd auta nie mógł zarejestrować pisaliśmy już w publikacjach: 

Kiedy mieszkańcy Chełmca będą mogli zarejestrować swoje samochody?  

GUS "wykrakał": mieszkańcy gminy Chełmiec nie mogą zarejestrować aut

W tej ostatniej dyrektor Wydziału Komunikacji zapewniał, że awaria zostanie usunięta już 16 stycznia. Okazało się, że ten optymizm, choć uzasadniony zapewnieniami ze stolicy, był wtedy jednak przedwczesny.

Wspominany program CEPIK tak naprawdę zaczął prawidłowo działać dopiero dzisiaj.

- Po naszych licznych interwencjach błąd w końcu udało się naprawić i system działa już poprawnie - mówi Tomasz Czerniec, dyrektor Wydziału Komunikacji i Transportu przepraszając mieszkańców gminy za utrudnienia zupełnie od Starostwa ani tym bardziej Wydziału niezależne.

Przy okazji Czreniec przypomina, że zainteresowani mogą rejestrować pojazdy w poniedziałek w godzinach od 8.00 do 15.30 oraz pozostałe dni robocze tygodnia od 8.00 do 15.00

Na wizytę w sprawie rejestracji samochody można się też wcześniej umówić telefonicznie pod numerem 18 41 41 777 bądź za pośrednictwem zakładki "Cyfrowy urząd" na stronie www.nowosadecki.pl.

ES [email protected] Fot.: ilustracyjne sadeczanin.info Dziękujemy za przesłanie błędu

SĄDECZANIN ROKU 2019

Miesięcznik "Sądeczanin" luty 2020