Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Środa, 29 listopada. Imieniny: Błażeja, Margerity, Saturnina
09/09/2023 - 15:00

Biznes ze sportowcami dobrze wychodzi na Festiwalu Biegowym w Piwnicznej [ZDJĘCIA]

Tu nie tylko można pokazać, że szyje się świetną sportową odzież, robi się dobre buty i akcesoria dla tych, którzy stawiają na aktywny tryb życia. Można to wszystko sprzedać i nawiązać nowe biznesowe kontakty. Taką szansę daje Festiwal Biegowy w Piwnicznej. Nad Poprad na dwa dni tłumnie zjechali wystawcy z całego kraju.

Patent jest znakomity

Jedna z największych w Polsce imprez sportowych kilka lat temu  została połączona z imprezą targową. Festiwal Biegowy to znakomita okazja nie tylko do tego, żeby się pokazać, ale także do tego, żeby zrobić dobry biznes. Do Piwnicznej ściągnęli wystawcy z całego kraju. Na stoiskach można znaleźć sportową odzież i buty oraz  akcesoria dla tych, którzy stawiają na aktywny tryb życia.

Czytaj też Zakręceni na dwóch kółkach. Takiej odjechanej imprezy jeszcze w Nowym Sączu nie było [ZDJĘCIA][WIDEO]

Wielka przymierzalnia

Namiot wystawców to jedna, wielka przymierzalnia. Wzrok przykuwają kolorowe koszulki i buty do górskich wędrówek i do biegania. Szczególnym wzięciem cieszą się końcówki kolekcji, które można kupić po okazyjnej cenie. To naprawdę dobra markowych butów, zachwala jeden ze sprzedawców. Chętnych nie brakuje.

Czytaj też Zaczęła od biegania, skończyła na Elbrusie. Niesamowita Ambasadorka Festiwalu Biegowego z Nowego Sącza 

Biznes dobrze się kręci

Do Piwnicznej przyjeżdżają też organizatorzy biegów. Firmy produkujące odzież  mają  szansę na partnerstwo techniczne, czyli uszycie odzieży specjalnie dla firmy na potrzeby konkretnej imprezy. Jak podkreślają wystawcy, Polacy przekonują się do polskich marek i ten trend jest zauważalny. Biznes dobrze się tutaj dobrze kręci – mówią sprzedawcy.

Czytaj też Tak to robi Zygmunt Berdychowski. Polityczne walki plemienne ucichły na Forum Ekonomicznym [WIDEO] 

Na zakupy będzie także szansa w niedzielę, która jest ostatnim dniem trwającego trzy dni Festiwalu Biegowego w Piwnicznej. ([email protected]

Do Piwnicznej ściągnęli wystawcy z całego kraju
Na stoiskach można znaleźć sportową odzież i buty oraz akcesoria dla tych, którzy stawiają na aktywny tryb życia.


Dziękujemy za przesłanie błędu