Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Czwartek, 13 czerwca. Imieniny: Antoniego, Gracji, Lucjana
10/12/2023 - 18:45

TO NAS ZABIJA! Nowy Sącz na drugim miejscu listy najbardziej zanieczyszczonych miast Unii Europejskiej! [ZDJĘCIA]

DUSIMY SIĘ! Nowy Sącz należy do tych miast w Polsce, w których z powodu smogu, mieszkańcom naprawdę trudno się oddycha. Smog dusił i dusi. Nowy Sącz znalazł się na drugim miejscu miast Unii Europejskiej o najbardziej zanieczyszczonym powietrzu! Kiedy wreszcie przestaniemy udawać, że coś z tym robimy?

Czytaj także: Jest się czego obawiać. Tego niebezpieczeństwa nie widać. Chyba, że… [ZDJĘCIA]

W Nowym Sączu smog jest nie tylko widoczny, ale także wyczuwalny. Wjeżdżając do miasta uderza od razu stęchłe powietrze, wybija się i to bardzo charakterystyczny zapach tego, co wydostaje się z kominów sądeckich domów.

Można zobaczyć smog? Oczywiście, że tak.

– Proszę zobaczyć, co się dzieje – napisał do redakcji „Sądeczanina” nasz stały czytelnik – pan Norbert i przesłał kilka zdjęć, które zrobił w dzień, jak i wieczorem. Komentarz jest zbyteczny.- Przekaźnik – Chruślice. – Pora, około opołudnia. Smog taki, że nawet nie widać co to za świątynia – dodaje pan Norbert.

Czytaj także: Sądecka starówka widziana z lotu ptaka. Tego nie wiesz o sercu Nowego Sącza [WIDEO, ZDJĘCIA]

Czytaj dalej - TUTAJ

Taki obrazek z Chruślic. Nawet nie widać, co to za świątynia [ZDJĘCIA}
Nowy Sącz należy do tych miast w Polsce, w których z powodu smogu, mieszkańcom naprawdę trudno oddycha się. Smog dusił i dusić będzie, niestety. Smogowa zima, można powiedzieć dopiero zaczęła się.


Dziękujemy za przesłanie błędu