Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 1 października. Imieniny: Heloizy, Igora, Remigiusza
18/07/2023 - 08:55

Czyżby to ta sama piękna rodzina? Idziesz do pracy, a tu taki widok! [ZDJĘCIA]

Dzikie zwierzęta, jak widać na zdjęciach, przesłanych do redakcji „Sądeczanina”, upodobały sobie Nowy Sącz. Może nie codziennie, ale zapuszczają się od czasu do czasu do miasta i po nim spacerują. Pokazują się lisy i dziki. Na przełomie maja i czerwca po osiedlu Chruślice spacerował…mały niedźwiedź. Ale też miasto przemierzają piękne sarny.

W ubiegłym miesiącu sarnia rodzina – matka z dwoma młodymi widziana była w rejonie mostu 700 – lecia nad Kamienicą. Rodzinka spacerowała sobie, jakby nigdy nic. Co bardziej spostrzegawczy mieszkańcy przystawali, by podziwiać te piękne zwierzęta. Niektórzy robili im zdjęcia.

Widać sarenkom odpowiada nasze miasto. Natknął się na nie znowu nasz stały czytelnik – pan Norbert

- Godzina 7:30 dwie sarny na rzece Kamienica, tuż obok budowanego stadionu – napisał pan Norbert. - Coraz bliżej ścisłego centrum. Widać, że czują się swobodnie.

Sarny przebywały nad brzegiem Kamienicy. Jedna, jak widać chodziła po płytkiej wodzie, a druga wypoczywała na kamienistym brzegu.

([email protected], fot. Czytelnik – Pan Norbert – dziękujemy), © materiał chroniony prawem autorskim.

Czyżby to ta sama piękna rodzina. Idziesz do pracy, a tu taki widok! [ZDJĘCIA]
Dzikie zwierzęta, jak widać na zdjęciach, przesłanych do redakcji „Sądeczanina” upodobały sobie Nowy Sącz. Może nie codziennie, ale zapuszczają się od czasu do czasu do miasta i po nim spacerują. Pokazują się lisy i dziki. Na przełomie maja i czerwca po osiedlu Chruślice spacerował…mały niedźwiedź. Ale też miasto przemierzają piękne sarny.


Dziękujemy za przesłanie błędu