Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Wtorek, 11 sierpnia. Imieniny: Luizy, Włodzmierza, Zuzanny
19/05/2018 - 14:10

Monika Madej. Kandydatka do Nagrody SKT Sądeczanin 2018

Monika Madej to artystka z Bobowej, która zajmuję się rękodziełem artystycznym. Kultywuje i promuję sztukę tworzenia koronki klockowej.

Monika Madej od 1993 roku zajmuje się wyrobem koronki klockowej. Jest to jej praca, jak też hobby, któremu się chętnie oddaje. Od 1999 roku aktywnie uczestniczy w licznych konkursach w Polsce i zagranicą.

Już od dziewiętnastu lat bierze udział w Międzynarodowym Festiwalu Koronki Klockowej, na którym zdobyła liczne nagrody i wyróżnienia. Jej rękodzieła można było podziwiać na wystawach, które były organizowane w szkołach, na jarmarkach i w skansenach.

Monika Madej jest członkiem Stowarzyszenia Twórczości Regionalnej w Bobowej. Bierze aktywny udział  w organizowaniu Międzynarodowego Festiwalu Koronki Klockowej oraz imprez tematycznych i warsztatów. Od 2011 roku jest członkiem Stowarzyszenia Twórców Ludowych w Lublinie. Ponadto współpracuje ze Stowarzyszeniem Beskid Zielony. Jest również instruktorem koronki klockowej. Na swoim koncie ma liczne osiągnięcia. Trzykrotnie zajęła pierwsze miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Koronki Klockowej.

Głosuj na: Monika Madej – SMS o treści SKT.9 pod numer 7168 (koszt 1,23 zł brutto) lub ZAGŁOSUJ ONLINE lub wydrukuj i wypełnij KUPON

MOŻESZ ZAGŁOSOWAĆ NA WSZYSTKIE TRZY SPOSOBY

Kliknij i zobacz listę wszystkich nominowanych w VI Plebiscycie "O Nagrodę SKT Sądeczanin".RG [email protected]Dziękujemy za przesłanie błędu

Sądeczanin HISTORIA (2-2020)