Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Wtorek, 26 maja. Imieniny: Eweliny, Jana, Pawła
19/05/2018 - 14:05

Mariusz Obrzud. Kandydat do Nagrody SKT Sądeczanin 2018

Mariusz Obrzud to jeden z kandydatów w plebiscycie SKT "Sądeczanin". Na co dzień mieszka w Obidzy. Malarstwem interesuje się już od dziecka. Swoją twórczością chce pokazać piękno otaczającej nas przyrody.

Mariusz Obrzud malarstwem interesuje się już od dziecka. Sam nauczył się malować. Lubi uwieczniać na obrazach swoją rodzinę, miejscowość,  ludzi wykonujących pracę  na roli i w lesie. Maluje farbami olejnymi na płótnie, a także pastelami olejnymi i farbami akrylowymi. Jego obrazy były prezentowane na wystawie w Zespole Szkół w Łącku, w Bibliotece w Gołkowicach, a także podczas Święta Kwitnącej Jabłoni w Łącku.

Mariusz Obrzud w ramach parafialnych grup młodzieżowych spotyka się z młodymi mieszkańcami Obidzy i Paszyna, którym opowiada o sztuce. Niejednokrotnie gościł w swojej pracowni uczniów „Zielonej szkoły” z Krakowa, Warszawy, Gdańska i wielu innych miejsc. Odwiedził również uczniów Szkoły Podstawowej w Obidzy, którym opowiadał o swojej przygodzie ze sztuką. W swoim dorobku artystycznym ma kilka osiągnięć.

- Wyróżnieniem dla mnie była możliwość namalowania dużego obrazu na ścianie w nowo otwartej hali sportowej  w Łącku – podkreśla.

Mariusz Obrzud zgłosił się do VI Plebiscytu „O Nagrodę Społeczno-Kulturalnego Towarzystwa Sądeczanin”, ponieważ chce promować swoją pracę, pokazywać ludziom piękno otaczającej nas przyrody, a także ludzi, którzy żyją i pracują w naszej małej ojczyźnie, którą jest Beskid Sądecki.

Głosuj na: Mariusz Obrzud – SMS o treści SKT.10 pod numer 7168 (koszt 1,23 zł brutto) lub ZAGŁOSUJ ONLINE lub wydrukuj i wypełnij KUPON

MOŻESZ ZAGŁOSOWAĆ NA WSZYSTKIE TRZY SPOSOBY

Kliknij i zobacz listę wszystkich nominowanych w VI Plebiscycie "O Nagrodę SKT Sądeczanin".

RG [email protected]Dziękujemy za przesłanie błędu