Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Środa, 15 lipca. Imieniny: Henryka, Igi, Włodzimierza
05/06/2018 - 18:35

Kordian znów porwał Sądeczan do zabawy!

Wacław Cieślik, w całej Polsce znany jako Kordian, niekwestionowana gwiazda disco polo udowodnił wszystkim, że nawet chłopak z małej wsi może zostać gwiazdą. Przy czym kolejną zaletą artysty jest fakt, że nigdy nie odciął się od swoich korzeni i nadal go można zobaczyć w rodzinnej Żeleźnikowej podczas ciężkiej pracy na gospodarce. Jest Sądeczaninem z krwi i kości i jako taki występował na Zjeździe Sądeczan.

Zobacz też: Co mają żaby za koszulą Doroty Gawryluk do zmywarki Marka Pławiaka?

- Kordiana pierwszy raz spotkałam w ogóle nie wiedząc o jego muzycznych ambicjach jak obsługiwał żywą szopkę, jedyną taką w naszej okolicy w Żelaźnikowej. Coś wtedy wspomniał, że śpiewa, ale to jakoś nie utkwiło mi tak w pamięci w przeciwieństwie do tego, że z niekłamaną dumą opowiadał o swoim gospodarstwie. I potem raptem czytam o nim, że jego teledyski biją rekordy popularności. Z takich ludzi powinna brać przykład młodzież. Ja nie mówię, że wszyscy muszą akurat śpiewać czy chcieć zostać gwiazdą, ale chodzi mi bardziej o szacunek do ojcowizny, do swojej spuścizny, że to można pogodzić z karierą – komentowała jedna z pań podczas Zjazdu Sądeczan.

Zobacz też: Najlepsze gospodynie w regionie dzielą się tradycyjnymi przepisami!

I może to jest głównym powodem, dla którego Kordian Cieślik jest tak pozytywnie odbierany przez publiczność. Na występ muzyka podczas Zjazdu Sądeczan przyszły naprawdę rzesze ludzi a w takt jego piosenek bawili się świetnie nawet ci, cktórzy na co dzień słuchają zupełnie innej muzyki.

Wszyscy też po raz kolejny porozmawiać z artystą i o karierze i o jego sportowych samochodach. Bo Kordian zawsze znajdzie czas na to by spotkać się z publicznością poza sceną.

ES [email protected] Fot.: TEKDziękujemy za przesłanie błędu

Sądeczanin HISTORIA (2-2020)