Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Wtorek, 26 maja. Imieniny: Eweliny, Jana, Pawła
19/05/2018 - 14:35

Bogdan Florkiewicz. Kandydat do Nagrody SKT Sądeczanin

Bogdan Florkiewicz z Popowic to jeden z kandydatów w plebiscycie SKT "Sądeczanin". Jego znakiem rozpoznawczym jest nietuzinkowa pasja. W sposób niezwykły oprawia obrazy.

Bogdan Florkiewicz ma artystyczną duszę i nietuzinkową pasję. Oprawia obrazy. Robi to jednak w sposób niezwykły, bo przy użyciu wypalanej słomy. Wyglądają przepięknie i stanowią doskonały element dekoracyjny każdego wnętrza.

Ma też i inną pasję. Aktywnie pomaga miejscowemu Kołu Gospodyń Wiejskich, w którym działa jego żona. Jak mówi Bogdan Florkiewicz, męska ręka jest bardzo potrzebna, chociażby wtedy, kiedy trzeba przenieść ciężkie paczki z przygotowywanymi potrawami, tym bardziej, że popowickie gospodynie często goszczą na festiwalach i konkursach kulinarnych w naszym regionie.

Fot. archiwum

Głosuj na: Bogdan Florkiewicz – SMS o treści SKT.4 pod numer 7168 (koszt 1,23 zł brutto) lub ZAGŁOSUJ ONLINE lub wydrukuj i wypełnij KUPON

MOŻESZ ZAGŁOSOWAĆ NA WSZYSTKIE TRZY SPOSOBY

Kliknij i zobacz listę wszystkich nominowanych w VI Plebiscycie "O Nagrodę SKT Sądeczanin".Dziękujemy za przesłanie błędu