Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Wtorek, 7 lutego. Imieniny: Ryszarda, Teodora, Wilhelminy
26/05/2017 - 20:00

Florek, Nowak, Danek, Malczak, Giza, ks. Jurkiewicz: wszyscy w jednym miejscu. Gdzie i kiedy?

​Jak zwykle w najlepszej obsadzie - już w sobotę 27 maja - odbędą się Wieczorne Sądeczan Rozmowy. Zygmunt Berdychowski, przewodniczący Rady Programowej Forum Ekonomicznego, spotka się ze swymi gośćmi o godzinie 17 w Centrum Kultury i Sztuki im. Ady Sari w Starym Sączu.

Wieczorne Sądeczan Rozmowy

Zygmunt Berdychowski o biznesie będzie rozmawiał z Ryszardem Florkiem, założycielem i prezesem firmy FAKRO. O religii z ks. dr Jerzym Jurkiewiczem, prepozytem Kapituły Kolegiackiej w Nowym Sączu, proboszczem parafii pw. św. Małgorzaty.

O Lachach i nie tylko, twórca cyklu Wieczorne Sądeczan Rozmowy będzie dyskutował z Antonim Malczakiem, dyrektorem Małopolskiego Centrum Kultury SOKÓŁ w Nowym Sączu. O historii zaś z Jerzym Gizą, pedagogiem, publicystą historycznym, wydawcą prozy i poezji, w przeszłości działaczem niepodległościowym.

Zobacz też: Zjazd Sądeczan. Co się będzie działo?

Partnerem rozmowy o przyszłości zgodził się zostać Ryszard Nowak, prezydent Miasta Nowego Sącza. O sporcie Zygmunt Berdychowski porozmawia z Andrzejem Dankiem, prezesem zarządu Klubu Sportowego SANDECJA Nowy Sącz.

Wydarzeniami towarzyszącymi  będą występy laureatów konkursu muzycznego „Sądeckie Młode Talenty”, występy laureatów konkursu gwary „Lachoskie Godonie” oraz prezentacja Akcji Charytatywnej „Serce-Sercu”. (kt) Fot. JB

Zobacz także w tej kategoriiDziękujemy za przesłanie błędu