Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Sobota, 29 lutego. Imieniny: Antoni, Oswalda, Romana
15/05/2017 - 09:55

Bieg Sądeczan z Kryniczanką: Niespodzianki w pakiecie, nagrody finansowe na mecie!

Trwają zapisy do czwartej edycji Biegu Sądeczan z Kryniczanką, sportowego akcentu święta sądeckiej społeczności - Zjazdu Sądeczan. Organizatorzy zaprezentowali właśnie pakiet startowy dla uczestników oraz zestawienie nagród imprezy. Warto wystartować 28 maja w Starym Sączu!

Nagrody

Pula samych nagród finansowych biegu to blisko 13 tys. zł!  Gospodarze - Fundacja Sądecka, Fundacja "Festiwal Biegów" oraz Uzdrowisko Krynica Żegiestów S.A.. - uhonorują najlepszych uczestników Tryptyku Sądeckiego (dystanse 3, 6 i 9 km) w klasyfikacji ogólnej oraz kategoriach wiekowych (18-29, 30-49, 50+ lat).

Pakiet startowy

W pakiecie startowym 4. Biegu Sądeczan z Kryniczanką znajdą się m.in. chusta wielofunkcyjna, woda Kryniczanka, kupon na ciepły posiłek oraz niespotykany na biegach los na upominek (!). Upominki otrzymają wszyscy biegacze, którzy odbiorą pakiety!

Wśród niespodzianek w losach znajdą się pamiątki Fundacji "Festiwal Biegów" - pamięci przenośne (pendrive), kubki ceramiczne i kubki składane, bidony, długopisy, magnesy na lodówkę, torby, breloki, worki, puszle i breloki z Rysiem Berdysiem, opaski motywacyjne.

Medale pamiątkowe

Na uczestników imprezy czekają wyjątkowe medale pamiątkowe. Aby otrzymać krążek, trzeba ukończyć dystans 6 i 9 km, lub tylko jeden z nich. Medale będą wręczane na metach obu biegów.

Wybierz swój dystans i biegaj w Starym Sączu!

Przypomnijmy - 4. Bieg Sądeczan z Kryniczanką to bieg przełajowy po 3-kilometrowej trasie, wyznaczonej na terenach przyległych do Centrum Pielgrzymowania w Starym Sączu. Sami decydujemy jaki chcemy pokonać dystans - 3, 6, 9 km lub pełny dystans 18 km. Pierwsza z serii wystartuje już o godz. 9:00.

Aby zapisać się do biegu trzeba wypełnić elektroniczny formularz rejestracyjny (TUTAJ)

http://www.festiwalbiegowy.pl/sadeczan-rejestracja/index.php/rejestracja/index

i wnieść opłatę startową w wysokości tylko 10 zł. Wpisowe w całości zasili konto Funduszu Stypendialnego Braci Potoczków, wspierającego uzdolnioną młodzież z terenu Sądecczyzny.

Red.Dziękujemy za przesłanie błędu

Miesięcznik "Sądeczanin" luty 2020