Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Środa, 15 lipca. Imieniny: Henryka, Igi, Włodzimierza
19/05/2018 - 13:20

Barbara Stożek. Kandydatka do Nagrody SKT Sądeczanin

Barbara Stożek to jedna z kandydatek w plebiscycie SKT Sądeczanin. Mieszka w miejscowości Krzyżówka w gminie Łabowa, gdzie od 13 lat zaraża swoją artystyczną pasją dzieci, młodzież i dorosłych.

Barbara Stożek wykonuje prawdziwe cudeńka z siana i słomy. Spod jej rąk wychodzą baśniowe postacie, zwierzęta i postacie ludzkie. Takie, którymi dom można ozdobić od święta i te, które nadawać mu będą niesamowity charakter przez cały rok.

Pani Barbara cały czas aktywnie uczestniczy w promowaniu rękodzieła naszego regionu uczestnicząc w wystawach i plenerach w takich miejscowościach jak Kraków, Nowy Sącz, Stary Sącz, Łącko, nawojowa, Kamianna, Ptaszkowa, Bobowa, Łososina czy Zakliczyn.

Kandydatka stare pracuje z młodzieżą ucząc ich wykorzystania naturalnych surowców przy tworzeniu najróżniejszych wyrobów użytkowych czy ozdobnych. Wspiera ją też w organizacji kiermaszów szkolnych. Jednocześnie cały czas aktywnie działa w Radzie Sołeckiej w swojej rodzimej miejscowości.

Pania Barbarę do nagrody zarekomendował pan Józef Tokarz.

Głosuj na: Barbara Stożek – SMS o treści SKT.17 pod numer 7168 (koszt 1,23 zł brutto) lub ZAGŁOSUJ ONLINE lub wydrukuj i wypełnij KUPON

MOŻESZ ZAGŁOSOWAĆ NA WSZYSTKIE TRZY SPOSOBY

Kliknij i zobacz listę wszystkich nominowanych w VI Plebiscycie "O Nagrodę SKT Sądeczanin".

Oprac. ES [email protected] Fot.L archiwum Barbary StożekDziękujemy za przesłanie błędu

Sądeczanin HISTORIA (2-2020)