Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Środa, 26 stycznia. Imieniny: Lutosława, Normy, Pauliny
02/05/2019 - 18:10

Paulina Motak. Kandydatka do Nagrody SKT Sądeczanin

Pasją Pauliny Motak jest rękodzieło, a przede wszystkim kwiaty tworzone z bibuły; temu zainteresowaniu artystka poświęca swoją niemal każdą wolną chwilę.

Paulina Motak do swojej twórczości wybrała  dzieła z bibuły,  zrobione na szydełku oraz origami. Z bibuły tworzy palmy, pająki, podłażniczki, girlandy i bukiety. W przypadku rękodzieła artystka tworzy jajka wielkanocne, bombki na choinkę wykonywane najczęściej we wzorach lachowskich, jeżyki, łańcuchy na choinkę, sreberka, słomki, aniołki i bałwanki.  

Artystka wykonuje wyroby, których wzory bierze z czasopism lub sama je wymyśla. Ponadto spod ręki artystki wychodzą prezenty oraz ozdoby na uroczystości weselne.

- Twórczością i rękodziełem zajmuję się od 20 lat. Przez te lata mojej pracy twórczej zdobyłam wiele nagród, dyplomów, podziękowań oraz duże uznanie organizatorów wystaw. Pracuję społecznie i charytatywnie. Wykonuję upominki i gadżety. Prowadzę warsztaty oraz pokazy robienia kwiatów i serwetek. Wykonuje różne upominki na wesela - powiedziała nam Paulina Motak.

Paulina Motak (bibułkarstwo, szydełkarstwo, origami, Piątkowa) – SMS o treści SKT.7 pod numer 7168 (koszt 1,23 zł brutto) lub ZAGŁOSUJ ONLINE lub wydrukuj i wypełnij KUPON

MOŻESZ ZAGŁOSOWAĆ NA WSZYSTKIE TRZY SPOSOBY

Kliknij i zobacz listę wszystkich nominowanych w VII Plebiscycie O Nagrodę SKT Sądeczanin 2019.

MŚ (m.smierciak@sadeczanin.info)Dziękujemy za przesłanie błędu