Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Czwartek, 23 maja. Imieniny: Leoncjusza, Michała, Renaty
19/04/2024 - 12:05

Przegrał pierwszą turę o fotel burmistrza Krynicy. Kogo poprze teraz Dariusz Reśko. Lepszy Ryba czy Grzebyk-Dulak?

Rządził Krynicą przez dwie kadencje. Pięć lat temu Dariusz Reśko przegrał z Piotrem Rybą. Teraz znowu stoczył nieudaną walkę o powrót na fotel burmistrza, choć zgromadził wokół siebie spore grono zwolenników. Pytanie, kogo jego wyborcy poprą w ostatecznej rozgrywce między Rybą a Grzebyk-Dulak. Sam Reśko wskazuje na rywalkę urzędującego burmistrza.

Podczas kampanii wyborczej Dariusz Reśko podkreślał, że  Piotr Ryba źle zarządza Krynicą. Wytykał mu między innymi, że dopuścił do wyprowadzki z uzdrowiska tak prestiżowej międzynarodowej konferencji jak Forum Ekonomiczne, co w konsekwencji  przyniosło miastu nie tylko wizerunkowe straty, ale odebrało też miejscowemu biznesowi możliwość dobrego zarobku w krótkim czasie, tym bardziej, że zaraz po  Forum odbywał się gromadzący tysiące  fanów sportów Festiwal Biegowy.

Czytaj też Iwona Grzebyk-Dulak wygra wybory na burmistrza w Krynicy? Ten filmik i pomysł to już hit! [WIDEO]

Teraz śmietankę z organizacji  konferencji zbiera Karpacz, a biegi z otwartymi ramionami przyjęła Piwniczna.

Nie tylko wyprowadzenie z Krynicy Forum i Festiwalu Biegowego wypomina Piotrowi Rybie  Dariusz Reśko. Na tej liście są jeszcze takie wielkie imprezy jak Miss Polski i  Świat pod Kyczerą. Zresztą lista grzechów jest o wiele dłuższa.   

Czy jest szansa na  powrót tych wydarzeń do Krynicy?  Czy stanie się tak,  jeśli wybory wygra Iwona Grzebyk-Dulak, która przeszła do drugiej tury? To właśnie na nią w mediach społecznościowych wskazuje Dariusz Reśko.

Musimy teraz otwarcie mówić o tym, że obecny burmistrz, Piotr Ryba, nie podołał oczekiwaniom naszej społeczności i źle zarządzał naszą Gminą.

Dlatego proszę Państwa o pójście w niedzielę na wybory i oddanie głosu za zmianą!

Artykuł sponsorowanyDziękujemy za przesłanie błędu