Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 14 kwietnia. Imieniny: Bernarda, Martyny, Waleriana
29/11/2023 - 18:15

Piwniczna-Zdrój: szef zarządu osiedla Majerz będzie kandydował w wyborach burmistrza

I już znamy pierwszego kontrkandydata w wyborach na burmistrza dla Dariusza Chorużyka. Swoją gotowość do startu w najbliższych wyborach samorządowych ogłosił przewodniczący zarządu osiedla Majerz w Piwnicznej-Zdroju.

Zobacz też: Piwniczna-Zdrój znów będzie gościła tysiące uczestników Festiwalu Biegowego

Sławomir Wójtowicz, bo o nim właśnie mowa, swoją decyzję ogłosił z przytupem za pośrednictwem dedykowanego profilu na Facebooku pt.: Sławomir Wójtowicz - Realna Piwniczna.

Co tu o sobie napisał? Przytoczmy kilka kluczowych fragmentów: - Drodzy Mieszkańcy, mam przyjemność ogłosić swoją gotowość do startu w nadchodzących wyborach na Urząd Burmistrza Miasta i Gminy Piwniczna – Zdrój. Jestem świadomy, z jak wielką odpowiedzialnością wiąże się pełnienie tej funkcji. Pragnę podkreślić, że to między innymi liczne słowa wielu z Was, pełne oczekiwań, nadziei i wiary w moją kandydaturę sprawiły, iż postanowiłem podjąć się tego wyzwania. 

Przeczytaj: Ile Piwniczna-Zdrój chce zarobić na statusie uzdrowiska?

- Uważam, że Piwniczna - Zdrój zasługuje na dobrego gospodarza, który potrafi szybko i poprawnie diagnozować problemy, a także konsekwentnie dąży do ich rozwiązania. Równie istotna jest zdolność przewidywania skutków wszelkich działań i podejmowanych decyzji. Natomiast niemniej ważna w naszym przypadku wydaje się być umiejętność do zjednania ludzi tworzących tę Społeczność – czytamy.

- Moja gotowość do kandydowania nie opiera się wyłącznie na słownej deklaracji. Na podstawie wieloletniej działalności społecznej oraz licznych konsultacji z Mieszkańcami mogę z pełną odpowiedzialnością powiedzieć, że wiem, jakich rozwiązań potrzebuje dzisiaj Piwniczna - Zdrój. Posiadam rzetelny program wyborczy, kryjący się pod hasłem „Realna Piwniczna”, który już jest napisany, lecz w celu utrzymania pewnego porządku na stronie, zostanie przedstawiony nieco później – podkreśla Sławomir Wójtowicz.

Sprawdź: Dokąd zmierza Piwniczna-Zdrój? Rozmawiamy z burmistrzem Dariuszem Chorużykiem

Do dziś jego profil polubiło 11 osób, a obserwujących zebrał 15. Choć cytowany powyżej wpis opublikowany został 25 listopada, to skomentowała go tylko jedna osoba, ale pamiętajmy, że do wyborów samorządowych zostało jeszcze kilka miesięcy i dziś tylko nieliczni w jakikolwiek sposób interesują się tym, kto będzie kandydował. Czy ktoś jeszcze pójdzie w ślady szefa zarządu osiedla Majerz? Będziemy informować na bieżąco. ([email protected] Fot.: Facebook) © Materiał chroniony prawem autorskimDziękujemy za przesłanie błędu