Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Czwartek, 25 kwietnia. Imieniny: Jarosława, Marka, Wiki
02/04/2024 - 05:30

Kandydat na Wójta Gminy Nawojowa Tadeusz LELITO

Szanowni Państwo, już wkrótce wspólnie podejmiemy decyzję o tym, kto przez najbliższe pięć lat będzie sprawował zaszczytny, ale i niezwykle zobowiązujący urząd wójta Gminy Nawojowa. W trakcie pełnienia funkcji radnego w gminie Nawojowa wsłuchiwałem się w Państwa głosy.

Usłyszałem mnóstwo miłych słów, które każdego dnia dodawały mi sił w pracy dla naszego wspólnego dobra. Praca dla Was była zaszczytem i niezwykle cennym doświadczeniem. To Wasze opinie i uczucia są dla mnie drogowskazem tego, co należy w pierwszej kolejności zmienić w naszej Gminie.

Jeśli obdarzycie mnie zaufaniem i powierzycie zaszczytną funkcję wójta Gminy Nawojowa, zapewniam, że będę aktywnie i energicznie pracował na rzecz rozwiązywania problemów, którymi codziennie żyją Mieszkańcy.

Będę wójtem dialogu, który ten dialog inicjuje, który słucha ludzi i jest mądry ich mądrością. Chcę Gminy sprawiedliwej. Jednakowo traktującej wszystkich Mieszkańców.

Zobacz prezentację wszystkich kandydatów do Rady Gminy Nawojowa z listy Komitetu Wyborczego Wyborców Tadeusza Lelito

Bycie wójtem to zaszczyt, ale przede wszystkim obowiązek reprezentowania gminy i jej Mieszkańców. Uczynię wszystko, by być wójtem, który zadba o to, abyście mogli godnie i bezpiecznie żyć w uczciwej Gminie.

Moim zwierzchnikiem będą Mieszkańcy. bo to oni wybierają wójta. W dniu wyborów na urząd wójta Gminy Nawojowa proszę o Państwa głos. Zapewniam, że dotrzymam danego słowa. Z wyrazami szacunku Tadeusz Lelito Łączy nas Gmina Nawojowa!

Materiał sfinansowany ze środków KWW Tadeusza Lelito

Artykuł sponsorowanyDziękujemy za przesłanie błędu