Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Wtorek, 27 lutego. Imieniny: Gabrieli, Liwii, Leonarda
13/10/2023 - 20:45

Jarosław Kaczyński o profesorze Ryszardzie Terleckim: to człowiek na którego można liczyć

Prezes Prawa i Sprawiedliwości Jarosław Kaczyński udzielił swojego poparcia wicemarszałkowi Sejmu Ryszardowi Terleckiemu w zbliżających się wyborach parlamentarnych. Marszałek Terlecki startuje do Sejmu z pierwszego miejsca w okręgu 14, który obejmuje powiat nowosądecki, limanowski, gorlicki, nowotarski i tatrzański oraz miasto Nowy Sącz. Jarosław Kaczyński zaapelował do wyborców, aby to właśnie na profesora Ryszarda Terleckiego oddali swój głos.

- Pan marszałek Ryszard Terlecki to bardzo doświadczony parlamentarzysta, wieloletni szef klubu i wieloletni wicemarszałek Sejmu. To człowiek na którego można liczyć - zapewnia prezes Prawa i Sprawiedliwości Jarosław Kaczyński, w krótkim materiale filmowym.

Wicemarszałek Sejmu Ryszard Terlecki jest liderem Prawa i Sprawiedliwości w okręgu 14 w wyborach do Sejmu RP. Od wielu miesięcy spotyka się z mieszkańcami naszego regionu, wsłuchuje się w ich potrzeby i problemy, które próbuje rozwiązać. 

- To człowiek o bardzo silnym charakterze, o pięknym życiorysie. Człowiek, który walczył o Polskę, kiedy była w niewoli komunistycznej i walczy o nią w dalszym ciągu - zapewnia Jarosław Kaczyński i apeluje, aby podczas październikowych wyborów parlamentarnych wyborcy oddali swoje głosy właśnie na Ryszarda Terleckiego.

Artykuł sponsorowanyDziękujemy za przesłanie błędu