Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Sobota, 29 lutego. Imieniny: Antoni, Oswalda, Romana
20/08/2019 - 15:50

Konfederacja przedstawiła kandydatów do Sejmu. Kto będzie startował z okręgu 14?

Konfederacja przedstawiła dzisiaj kandydatów, którzy w październikowych wyborach będą ubiegać się o mandat posła. Zobacz, kto będzie startował z okręgu 14.

Dzisiaj na sądeckim Rynku zaprezentowali się kandydaci, którzy w październikowych wyborach do Sejmu będą startować z listy Konfederacji. O mandat posła z pierwszego miejsca będzie ubiegał się Andrzej Skupień z Białego Dunajca. Kandydat z zawodu jest audytorem systemów informatycznych. Jest absolwentem trzech uczelni, w tym jednej francuskiej. W maju startował w wyborach do Parlamentu Europejskiego.

Drugie miejsce na liście Konfederacji zajmie Marzena Matonog, która od szesnastu lat prowadzi wraz z mężem działalność gospodarczą w branży drzewnej. Od czterech lat prowadzi również własny biznes związany z branżą nieruchomości i od dwóch lat jest konsultantem do spraw planowania finansowego w jednej z zagranicznych firm. W tegorocznych wyborach startuje z listy Konfederacji z ramienia partii Zjednoczenia Chrześcijańskich Rodzin.

Z trzeciego miejsca do Sejmu będzie startował Rafał Głąb, który jest lokalnym przedsiębiorcą, a z wykształcenia teologiem.

RG [email protected] Fot. RGDziękujemy za przesłanie błędu

SĄDECZANIN ROKU 2019

Miesięcznik "Sądeczanin" luty 2020