Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Sobota, 15 sierpnia. Imieniny: Marii, napoleona, Stelii
09/10/2019 - 09:00

Jarosław Kaczyński: proszę o poparcie dla posła Józefa Leśniaka

Posłuchajcie, co o Józefie Leśniaku, pośle, wiceprzewodniczącym sejmowej komisji spraw zagranicznych, mówi Jarosław Kaczyński, co mówią ministrowie i politycy:

Takich rekomendacji nie ma żaden z kandydatów PiS z okręgu nr 14. Posłuchajcie sami co o pośle Józefie Leśniaku, wiceprzewodniczącym sejmowej komisji spraw zagranicznych, mówi prezes PiS Jarosław Kaczyński, co mówią ministrowie i politycy?

Jarosław Kaczyński mówi o Józefie Leśniaku: To człowiek bardzo uczciwy, bardzo oddany sprawie. Powinien się znaleźć w kolejnej kadencji Sejmu. Bardzo dobrze służy Polsce, bardzo dobrze służy Ziemi Sądeckiej. Serdecznie proszę o poparcie dla pana Józefa Leśniaka - apeluje Jarosław Kaczyński.

- Głosujcie na Józefa Leśniaka, zapewniam, że nie będzie to stracony głos - mówi Bożena Borys-Szopa, minister pracy i polityki społecznej. A Ryszard Terlecki, wicemarszałek Sejmu dodaje: Pan Józef Leśniak jest świetnym posłem. Sprawdza się zarówno w działaniach w kraju jak i w Radzie Europy. Jest naszym świetnym przedstawicielem pod każdym względem.

- Bardzo proszę o głos na Józefa Leśniaka. Będzie walczył o Wasze sprawy - apeluje Anna Krupka, wiceminister sportu i turystyki. - Ten głos na pewno nie będzie głosem straconym. 

Artykuł sponsorowanyDziękujemy za przesłanie błędu

Sądeczanin HISTORIA (2-2020)