Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 17 czerwca. Imieniny: Laury, Leszka, Marcjana
09/07/2018 - 18:15

Szef rady Jan Palki, to najskuteczniejszy rajca w gminie Dobra?

Który radny Dobrej zrobił najwięcej dla mieszkańców podczas mijającej kadencji? - 28 procent uczestników naszej sondy wskazało, że odpowiedzią na to pytanie jest radny Jan Palki, przewodniczący rady gminy. Jak wypadli pozostali samorządowcy?

Nasze sondy, w których zapraszamy Was do oceny radnych z poszczególnych gmin i miast powiatu limanowskiego aktywne będą aż do jesiennych wyborów samorządowych. Wtedy skonfrontujemy je bezpośrednio z radnymi. Ale już dziś sprawdzamy jak wyglądają wstępne wyniki.

Jak już wspomnieliśmy pierwsze miejsce zajmuje radny Jan Palki. Na drugiej lokacie plasuje się obecnie Zbigniew Trzópek, na trzeciej radna Małgorzata Podgórni.

Czwarty w zestawieniu jest Stefan Golonka, który zdobył uznanie 10 procent mieszkańców gminy.

3 procent mniej głosów zdobył Jerzy Kaim, 5 procent - Józef Hochół, 3 procent - Marek Trzzópek 2 procent Jan Smaga.

Po jednym procencie uczestników sondy za najpracowitszych, najskuteczniejszych uznało kolejno Celina Majda, Krzysztof Malec i Danuta Trzópek.

Anna Mrózek, Bogusława Podsiadło, Ryszard Sarysz oraz Iwona Trębacz to ci samorządowcy, których wynik nie przekroczył dotychczas progu jednego procenta.

Głosujcie dalej. Poniżej zamieszczamy link do publikacji, w której znajdziecie pozostałe sondy dla samorządów z terenu Limanowszczyzny.

Oceń swoich radnych zanim znów poproszą Cię o głos podczas wyborów samorządowych 2018

ES [email protected] Fot.: ES

Zobacz także w tej kategoriiDziękujemy za przesłanie błędu