Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Piątek, 14 sierpnia. Imieniny: Alfreda, Maksymiliana, Selmy
25/10/2018 - 19:35

Nowi radni: Marta Król z gminy Łukowica

Marta Król startowała w okręgu wyborczym nr 5 (Lasek, Wielkówka) z listy KWW "Gmina Łukowica to My". Zdobyła 215 głosów i był to drugi najlepszy wynik jeśli chodzi o liczbę głosów.

Marta Król ma 36 lat. Jest absolwentką PWSZ w Nowym Sączu i Akademii Ekonomicznej w Krakowie. Jest pracownikiem administracyjno-księgowym w SGPOiW "Owoc Łącki". Jest matką czwórki dzieci. Jako radna przede wszystkim chce, aby w gminie było bezpiecznie. Jeszcze w czasie kampanii wyborczej można było przeczytać:

- Dołożę wszelkich starań by powstał chodnik w stronę Lasku wzdłuż drogi Czartowskiej oraz w Łukowicy Dolnej w stronę Świdnika. Nie dopuszczę do tego, aby powtórzyły się problemy z dostępem do bieżącej wody. Z myślą o najmłodszych mieszkańcach uważam, że należy zatrudnić logopedę, co wpłynie na lepsze efekty edukacyjne - takie słowa publikowała na stronie KWW "Gmina Łukowica to My" Marta Król

Nowa radna chce w gminie Łukowica wybudować wieżę widokową, by poprawić konkurencyjność turystyczną gminy. Obdarzona zaufaniem będzie miała 5 lat na spełnienie swoich obietnic wyborczych.

[email protected] FOT:KWW Gmina Łukowica to MYDziękujemy za przesłanie błędu

Sądeczanin HISTORIA (2-2020)