Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 24 stycznia. Imieniny: Felicji, Roberta, Sławy
22/10/2018 - 10:25

Muszyna: Jan Golba ma wygraną w kieszeni i 86 proc. poparcie

Burmistrz Jan Golba ma już zwycięstwo w kieszeni. Włodarz Muszyny nie miał w wyborach samorządowych 2018 żadnych kontrkandydatów. Gospodarz uzdrowiska nad Popradem uzyskał 86 procentowe poparcie. W najbliższej kadencji będzie mógł kontynuować te inwestycje, które zaczął w poprzednich latach.

- Bardzo dziękuję, że kolejny już raz zdecydowali się Państwo oddać na mnie swój głos, w wyborach samorządowych na stanowisko Burmistrza Muszyny. Olbrzymie zaufanie wyrażone przez wyborców w stosunku do mojej osoby wynoszące prawie 86 procent oddanych głosów, przyjmuję z zadowoleniem i wdzięcznością, ale też z wielką pokorą.- napisał na portalu społecznościowym Jan Golba, włodarz uzdrowiska nad Popradem- Jestem świadom wyzwań jakie przed nami stoją w najbliższych latach. Ze swojej strony deklaruję, że dołożę wszelkich starań, aby nasza Gmina dalej rozwijała się dynamicznie, a Państwo byli dumni z tego, że jesteście jej mieszkańcami.

Frekwencja w Muszynie wyniosła 46, 42 procent. Do głosowania upoważnionych były 9 143 osoby, którzy głosowali w 14. okręgach wyborczych.

(MKA) fot. aut.Dziękujemy za przesłanie błędu