Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Sobota, 25 maja. Imieniny: Borysa, Magdy, Marii-Magdaleny
29/05/2018 - 01:00

Majówka na osiedlu Barskim dla sześciu osiedli

W minioną niedzielę przewodniczący zarządu osiedla Barskie Mieczysława Gwiżdż wraz z zarządem osiedla zaprosił mieszkańców osiedla Barskie oraz 6 przyległych Osiedli do wspólnej zabawy na festynie majówkowym.

majówka na Barskim
Stu gości przywitała regionalna kapela z Pałacu Młodzieży , która zadbała o oprawę muzyczna imprezy a restauracja Mis zapewniła posiłki  grillowe. Zabawa w doskonałych nastrojach trwała do późnych godzin wieczornych. W spotkaniu wzięli udział prezes STBS Krzysztof Żyłka, radna Rady Miasta, v-ce prezes Stowarzyszenia ”Sądeczanie Razem" Elżbieta Chowaniec oraz ksiądz Józef Wojnicki z zaprzyjaźnionym księdzem Wiesławem Zagórowskim uświetniający spotkanie licznymi opowieściami.

Na koniec Mieczysław Gwiżdż podziękował wszystkim zaangażowanym w organizację i przedstawił plan na najbliższe tygodnie, m.in. Dzień Dziecka oraz święto szkoły nr 18  , a także wyjazdy na baseny i odwiedziny jak co roku węgierskich bratanków.

(EZ) Zdjęcia: zarząd Osiedla „Barskie”

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście, zaznacz fragment z błędem i wyślij do redakcji


Masz ciekawe zdjęcia lub wideo? Przyślij do nas!


Dziękujemy za przesłanie błędu


Majowy miesięcznik "Sądeczanin" już w kioskach

Najczęściej Czytane ________________________________________________________________________________________________________________________________________________