Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Piątek, 23 października. Imieniny: Edwarda, Marleny, Seweryna
26/09/2018 - 22:10

Krzysztof Głuc, kandydat na prezydenta, zachęca do sięgania po szczyty

- Te szczyty są dla mieszkańców Nowego Sącza - przekonywał kandydat na prezydenta miasta, Krzysztof Głuc. Jego zdaniem Nowy Sącz jest miastem wielkich możliwości.

Kampania wyborcza rozkręciła się już na dobre. Konferencje prasowe organizowane przez kandydatów na prezydenta miasta gonią konferencje, debaty gonią debaty, a Nowy Sącz jest coraz bardziej oplakatowany wizerunkami kandydatów chcących kierować miastem i osób starających się o wejście do Rady Miasta, czy sejmiku województwa.

Krzysztof Głuc, jeden z kandydatów ubiegających się o fotel prezydenta Nowego Sącza zaprosił dzisiaj po południu mieszkańców miasta na swoją konwencję wyborczą, podczas której przedstawił program wyborczy i kandydatów do miejskiego samorządu. Aula Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej była wypełniona po brzegi.

- Jest to dla mnie szczególny dzień, bo nie wyobrażałem sobie jeszcze kilka miesięcy temu, że będę mówił do Państwa, jako kandydat na prezydenta Nowego Sącza - zwrócił się do zebranych Krzysztof Głuc.

- Jest to dla mnie moment wyjątkowy, bez względu na to, jaki będzie wynik wyborów. Wiem, że wygramy. Ważne jest to, że zdecydowaliśmy się tutaj przyjść i powiedzieć sobie i innym, że jesteśmy gotowi. Ja wybieram Nowy Sącz, choć mieszkałem w różnym miejscach m.in. w Stanach Zjednoczonych, czy na Sri Lance. Ale zawsze wracałem do tego miasta. Jest to miejsce, które jest moim domem, a jeśli tak, to ja mam marzenia z tym miastem związane.

Krzysztof Głuc mówił, że oscylują one wokół tego, jakiego sądeczanie chcieliby miasta. Dzisiaj, jak twierdził, on i kandydaci do Rady Miasta Nowego Sącza startujący z KWW Krzysztofa Głuca "Wybieram Nowy Sącz" są gotowi te marzenia zrealizować.

- Zmieniajmy to miasto, naprawiajmy je - akcentował kandydat na prezydenta miasta. - Wiele rzeczy w nim działa, ale jest również wiele rzeczy, które należy naprawić. Uczyńmy to miasto lepszym. Takim, by było godne jego mieszkańców. Łączy nas to, że wiemy, co trzeba zrobić w tym mieście. Mamy bardzo dobry program, który ukierunkowany jest na przyszłość.

Krzysztof Głuc mówił, że Nowy Sącz musi sie rozwijać, musi stać się miastem nowych możliwości. I to, jak twierdził jest w zasięgu ręki. Odniósł się także do swojego programu wyborczego, który przedstawił szeroko w punktach.

- To nie jest program pisany na kolanie - przekonywał też kandydat. - Jesteśmy jedynym komitetem wyborczym w mieście, który ma program kompletny, od A do Z. Wiemy, co chcemy robić, wiemy, że do realizacji tego programu jesteśmy gotowi.

Potem posypały się programowe obietnice i wizje rozwoju miasta. Głuc zaprezentował też wszystkich kandydatów startujących z jego komitetu na radnych miejskich.

[email protected], fot. IM.  

Konwencja wyborcza Krzysztofa Głuca, kandydata na prezydenta Nowego Sącza
Konwencja wyborcza Krzysztofa Głuca, kandydata na prezydenta Nowego Sącza


Dziękujemy za przesłanie błędu

Sądeczanin HISTORIA (2-2020)